صفحه اصلی / افتتاح 40 پروژه راه و شهرسازی در خوزستان در دهه فجر

افتتاح 40 پروژه راه و شهرسازی در خوزستان در دهه فجر

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: 40 پروژه راه و شهرسازی در حوزه های راه روستایی، راه اصلی، درمانی و مسکن مهر در ایام دهه فجر در خوزستان به بهره برداری می رسد.
به گزارش کسب و کار نیوز، عباس پورسلان در این خصوص اظهار کرد: این پروژه ها که با اعتباری بالغ بر یک هزار و 800 میلیارد ریال در استان اجرا شده اند شامل چهار هزار و 239 واحد مسکن مهر، 14 کیلومتر راه اصلی و 146 کیلومتر راه روستایی در سطح استان هستند.
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان ادامه داد: با بهره برداری از این پروژه ها برای یک هزار و 147 نفر اشتغال ایجاد می شود.
وی به پروژه های درمانی قابل افتتاح در دهه فجر اشاره کرد و گفت: افتتاح ساختمان بیمارستان سوانح سوختگی اهواز یکی از پروژه های مهم استان به شمار می رود که از سال 1382 عملیات اجرایی آن آغاز شده است که بهره برداری از این پروژه بیمارستانی علاوه بر اشتغالزایی مستقیم برای بیش از 400 نفر تغییر چشمگیری در فضای درمانی مصدومان این سوانح ایجاد می کند. 
وی افزود: همچنین بهره برداری از اداره استاندارد شهرستان خرمشهر از دیگر پروژه های دهه فجر است که این پروژه نیز برای 25 نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد می کند.
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان افتتاح ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان در اهواز را یکی دیگر از این پروژه های قابل افتتاح دراین مناسبت برشمرد و گفت: این پروژه نیز برای 70 نفر اشتغالزایی ایجاد می کند.

همچنین مطالعه کنید:

kargaran

در جلسه دیروز کمیته دستمزد چه گذشت؟

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از تسنیم، فرامرز توفیقی، نماینده کارگران در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *