صفحه اصلی / بازگشت دوباره شاخص بورس به ارتفاع ۹۸ هزار واحد

بازگشت دوباره شاخص بورس به ارتفاع ۹۸ هزار واحد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۲۲۵ واحد رشد کرد و به ارتفاع ۹۸ هزار واحد بازگشت.در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد 806 میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 174میلیارد تومان در 72هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 225واحدی در ارتفاع 98هزار و 33واحد قرار گرفت.
بیشترین تأثیر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکتهای ملی صنایع مس اثیران، گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید و ایران خودرو شد و در مقابل نمادهای معاملاتی بانک کارآفرین، آسان پرداخت پرشین و گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان با افت خود مانع افزایش بیشتر شاخص شدند.
شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز مثبتی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) 72واحد، کل (هموزن) 102واحد، قیمت (هموزن) 77واحد، آزاد شناور 229واحد و شاخص‌های بازار اول و دوم به ترتیب 203و 249واحد رشد کردند.
بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 431میلیون ورقه به‌ارزش 201میلیارد تومان در 49هزار نوبت، آیفکس 6.9 واحد ارشد کرد و در ارتفاع 1092واحد قرار گرفت.
 

همچنین مطالعه کنید:

Beauty of elderly teeth

توصیه های کلیدی برای بهداشت دهان و دندان سالمندان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا: از دست دندان‌ها که بیشتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *