صفحه اصلی / دستگیری مرد شیطان صفت که در فضای مجازی دختران را فریب می داد

دستگیری مرد شیطان صفت که در فضای مجازی دختران را فریب می داد

فردی که پس از آشنایی با زنان و دختران جوان در فضای مجازی آنان را مورد آزار و اذیت قرار می داد، دستگیر شد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر،  سرهنگ تورج کاظمی رییس پلیس فتا پایتخت با اشاره به این خبر گفت: فردی که پس از آشنایی با زنان و دختران جوان در فضای مجازی آنان را مورد آزار و اذیت قرار می داد، دستگیر شد.
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ ادامه داد: این فرد خود را دانشجوی دکترای یکی از کشورهای اروپایی  معرفی و با راه اندازی صفحه‌ای در شبکه‌های اجتماعی اقدام به ارتباط و جلب اعتماد دختران و زنان جوان می‌کرد.
وی گفت: این فرد بعد از دوستی به بهانه گشت و گذار، دختران و زنان جوان را به محل‌های خلوت و تفرجگاه‌ها دعوت می‌کرد و در فرصتی مناسب با تهدید و اجبار اقدام به آزار و اذیت آنها و از این اقدام نیز فیلم تهیه می‌کرد.
سرهنگ کاظمی افزود: متهم به این اعمال وقیحانه خود اکتفا نکرد و با فیلم ضبط شده از قربانیان طلب پول می‌کرد .
وی گفت: با رصد اطلاعاتی پلیس فتا تهران بزرگ این پرونده در دستور کار تیمی از افسران مجرب پلیس قرار گرفت و در یک عملیات غافلگیرانه و در حالی که متهم با خیالی راحت قصد فرار و خروج از کشور را داشت در فرودگاه بین‌المللی امام( ره) دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.
سرهنگ کاظمی  به شهروندان و کاربران فضای مجازی هشدار داد: در استفاده از فضای مجازی الزامات و حریم شخصی را مدنظر داشته و آنچه را که در فضای حقیقی در جهت صیانت از خود انجام می‌دهند در فضای مجازی نیز لحاظ کنند.

همچنین مطالعه کنید:

Beauty of elderly teeth

توصیه های کلیدی برای بهداشت دهان و دندان سالمندان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا: از دست دندان‌ها که بیشتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *