صفحه اصلی / شناسایی و جمع آوری انشعاب آب غیر مجاز با قطر یک اینچ در رزکان

شناسایی و جمع آوری انشعاب آب غیر مجاز با قطر یک اینچ در رزکان

به گزارش کسب و کار نیوز، مدیر امور آبفای شهرستان شهریار با اعلام این خبر گفت: با توجه به کاهش نزولات آسمانی وکمبود منابع تامین آب و لزوم استفاده بهینه و مجاز از آب شرب، تشدید برخورد و جمع آوری انشعابات غیر مجاز با اولویت در دستور کار آبفا بوده و در صورت اطلاع و احراز هرگونه سوء استفاده احتمالی از شبکه آبرسانی موارد از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌شود.
او افزود: پس از بررسی مشخص شد که در خیابان امامزاده واقع در منطقه رزکان، حفاری و لوله گذاری غیر مجاز با سایز یک اینچ به طول بیش از ۳۰۰ متر انجام شده که با حضور عوامل دفتر حراست، حقوقی و اجرایی امورآبفای شهریار، نسبت به قطع و جمع آوری اقدام شد .
بهزاداسدی تصریح کرد: از جمله تبعات استفاده از انشعاب غیر مجاز ، می توان به هدر رفت آب، افزایش حوادث وهزینه های مربوط به ترمیم شبکه و نیز تضییع حقوق شهروندان اشاره کرد.
مدیر امور آب و فاضلاب شهریار اظهار داشت: این امور درصورت مشاهده هر گونه استفاده غیر مجاز از شبکه توزیع آبرسانی نسبت به جمع آوری همچنین معرفی به دستگاه قضایی اقدام خواهد کرد و شهروندان محترم نیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه سوء استفاده از شبکه آبرسانی مراتب را حضوری و یا از طریق شماره ۱۲۲ اطلاع رسانی کنند.

 

همچنین مطالعه کنید:

bitcoin

نابودی صنعت ماینینگ به دست دولتی‌ها

مینا حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، چهارشنبه هفته گذشته بود که سخنگوی صنعت برق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *