صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
تصویب ۵ هزار میلیارد تومان برای پاداش پایان خدمت بازنشستگان

تصویب ۵ هزار میلیارد تومان برای پاداش پایان خدمت بازنشستگان

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تصویب ۵۰۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۹۷ خبر داد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، فاطمه سعیدی در برنامه تلویزیونی پرسشگر که شب گذشته با موضوع بودجه آموزش و پرورش به روی آنتن شبکه آموزش سیما رفت گفت:
گاهی بودجه هایی برای وزارت آموزش و پرورش در نظر گرفته می‌شود که ۱۰۰ درصد تخصیص نمی‌یابد و این امر به دولت برمی گردد که نتوانسته  تامین اعتبار کند. 
وی افزود: این نوید را می‌دهم که با توجه به تلاش بسیار برای بودجه ۹۷، آموزش و پرورش حال و هوای بهتری در سال آتی پیدا کند. 
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آموزش و پرورش دغدغه حکومت نیست و در بودجه بندی، اولویت اول قرار ندارد گفت: هنوز تصمیم گیرندگان باور نکرده اند برای رسیدن به توسعه پایدار، آموزش و پرورش باید بدون دغدغه باشد. تا وقتی دغدغه بودجه وجود دارد، آموزش و تربیت خوبی نخواهیم داشت. 
سعیدی با اشاره به بودجه ۹۷ آموزش و پرورش اظهار کرد: مصوباتی درباره نوسازی، هوشمندسازی و تجهیز مدارس داشته ایم ولی باز هم تاکید می‌کنم کفایت نمی‌کند. 
وی از درنظر گرفتن ۵۰۰۰میلیارد تومان برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۹۷ گفت: بعضا در فضای مجازی مطرح می‌شود که پاداش پایان خدمت دیده نشده و همکاران را نگران می‌کنند، در حالی که این اعتبار در کمیسیون تلفیق با رای بالا تصویب شده و به صحن علنی می‌رود تا با تصویب آن شاهد اختصاص ۵ هزار میلیارد تومان از محل کاهش هزینه عملیاتی شرکت ها به آموزش و پرورش باشیم. 
وی تاکید کرد: وزارت آموزش و پرورش را جزوی از کابینه نمی بینم، بلکه آموزش و پرورش فراکابینه است و همه وزرا باید آن را از خود بدانند و باید آموزش و پرورش در دل وزارتخانه های دیگر باشد. ولی وقتی آموزش و پرورش رها می‌شود چه می‌توان کرد؟

همچنین مطالعه کنید:

SNAP

افزایش چراغ خاموش نرخ کرایه تاکسی های آنلاین

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، وقتی ساعت از نیمه شب جمعه ۲۴ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *