صفحه اصلی / همایش کارآفرینی زنان در حوزه فناوری اطلاعات برگزار می شود

همایش کارآفرینی زنان در حوزه فناوری اطلاعات برگزار می شود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جلیلی نژاد سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی گفت: سومین جلسه هماهنگی همایش کارآفرینی زنان در حوزه فناوری اطلاعات با محوریت حمایت از کار آفرینان نمونه برگزار می شود.
وی به ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته پرداخت و گفت : همایش کار آفرینی زنان در حوزه فناوری اطلاعات  توسط اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی با مشارکت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری ،شهرداری،اداره کل پست ،اداره کل تعاون ،کارورفاه اجتماعی، دانشگاه ارومیه ،سازمان نظام صنفی رایانه ای ، سازمان آموزش فنی وحرفه ای ،مرکز توانمندسازی کسب و کارهای نو پا ،جهاددانشگاهی ، انجمن زنان مدیر کارآفرین وانجمن زنان کارآفرین برگزار می گردد.
جلیلی نژاد افزود : این همایش با حضور کارآفرینان برجسته کشوری برای اولین با در شمال غرب کشور و باهدف حمایت از کارآفرینان نمونه و ایجاد بستر مناسب برای پیشبرد فعالیت های کارآفرینان زن در حوزه فناوری اطلاعات انجام می گیرد.
وی اظهار داشت : محور های همایش در  حوزه های ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی در حوزه I T، نقش I T در کسب و کارهای خانگی ، راه های توسعه کارآفرینی با محوریت فناوری اطلاعات، نقش I T در توانمندسازی فردی و جمعی از زنان در حوزه I T است.
جلیلی نژاد عنوان کرد: این همایش سه شنبه 12 دی ماه در سالن آمفی تئاتر پردیس دانشگاه ارومیه برگزار می شود و علاقمندان می توانند از طریق سایت Wa.ict.gov.ir جهت ثبت نام اقدام کنند.
 

همچنین مطالعه کنید:

قیمت کرایه تاکسی افزایش نمی یابد

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بااشاره به عدم تغییر نرخ کرایه‌ها، اعلام کرد که در پی سهمیه‌بندی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *