صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
خدمات رایگان آرایشگران زنانه تهران در مناطق زلزله کرمانشاه

خدمات رایگان آرایشگران زنانه تهران در مناطق زلزله کرمانشاه

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از اتاق اصناف ایران، شهربانو عابدی نایب رییس اتحادیه در گفت گو با خبرنگارما با اعلام این خبر با اشاره به حضور چند روزه در مناطق زلزله زده کرمانشاه گفت: بعد از وقوع زلزله به مدت چند روز در سه دوره به این مناطق وروستاها حضوریافتم وبا بررسی شرایط به این نتیجه رسیدیم که با همکاری بسیج اتحادیه بتوانیم خدمتی جدید ارائه کنیم. به همین منظور در صدد اعزام اکیپ برآمدیم.
وی اضافه کرد: موضوع را با رییس اتاق اصناف ایران در میان گذاشتیم که مورد استقبال قرار گرفت وطی هماهنگی های به عمل آمده در هفته اول دی ماه وبه مدت ده روز اکیپی از همکاران با هزینه اتحادیه به روستاهای زلزله زده کرمانشاه اعزام شدند وبه زنان ودختران این مناطق خدمات رایگان ارائه کردند که این اقدام برای اولین بار بوده و مورد استقبال بی نظیر بانوان این مناطق قرار گرفته است.
نایب رییس اتحادیه آرایشگران زنانه تهران تصریح کرد: هریک از همکارانی که تمایل به حضور در این اکیپ را دارند می توانند با اتحادیه تماس بگیرند زیرا با برنامه ریزی انجام شده به زودی اکیپ دیگری نیز اعزام خواهند شد.

همچنین مطالعه کنید:

حذف روزمزدها از لیست حمایتی دولت

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در این بین دولت اعلام کرده که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *