صفحه اصلی / سقوط شاخص بورس به ۹۷ هزار

سقوط شاخص بورس به ۹۷ هزار

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۲۵۳ واحد افت و به ارتفاع ۹۷ هزار واحد عقبگرد کرد.
 در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد 887میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 183میلیارد تومان در 116هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 253واحدی در ارتفاع 97هزار و 899 واحد قرار گرفت.
بیشترین تأثیر منفی بر حرکت دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای فولاد مبارکه اصفهان، معدنی و صنعتی چادرملو و سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین شد و در مقابل نمادهای معاملاتی صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پتروشیمی فجر و گروه مپنا با رشد خود مانع افت بیشتر شاخص شدند.
شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز منفی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) 81واحد، کل (هموزن) 54واحد، قیمت (هموزن) 41واحد، آزاد شناور 447واحد و  بازار اول 374 واحد افت و شاخص بازار دوم 483واحد رشد کردند.
بر اساس این گزارش؛ در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 260میلیون ورقه به‌ارزش 181میلیارد تومان در 38هزار نوبت، آیفکس 14.1 واحد افت کرد و در ارتفاع 1082واحد قرار گرفت.

همچنین مطالعه کنید:

برنامه‌های توسعه اقتصادی نیشابور

جذب گردشگر از برنامه‌های توسعه اقتصادی نیشابور

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی میراث آریا, محمد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *