صفحه اصلی / رویداد کارآفرینی هم نت فاضلاب در اصفهان برگزار می شود

رویداد کارآفرینی هم نت فاضلاب در اصفهان برگزار می شود

به گزارش کسب وکار نیوز به نقل از ایرنا،  هم نت یک رویداد کارآفرینی سه مرحله ای مبتنی بر شرایط بومی اقتصادی و کارآفرینی در هر منطقه است که در این رویداد، فرصت­ها به صورت مسأله مطرح می شود و افراد سعی می کنند برای خلق ارزش و نشان دادن توانمندی خود به سرمایه گذار و یا صاحبان مسأله، ایده پردازی کنند، تشکیل تیم دهند و اگر توانستند آن را به یک مدل کسب و کار تکرار پذیر و با ارزش افزوده تبدیل کنند.
رویداد هم نت فاضلاب به مدت سه روز از 24 تا 26 بهمن امسال به همت پژوهشکده آب و فاضلاب دانشگاه صنعتی اصفهان، بنیاد ملی نخبگان استان و شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان برگزار خواهد شد.
کنترل و حذف سوسری ها در شبکه فاضلاب، کنترل و حذف بو در شبکه‌های جمع آوری و تصفیه خانه‌های فاضلاب، بهسازی و بازسازی شبکه‌های فاضلاب با تأکید بر بومی سازی روش‌ها، کنترل خوردگی در شبکه فاضلاب، حذف جلبک با استفاده از دانش بومی و بهبود فرآوری لجن و کاهش حجم آن از محورهای این رویداد است.
بومی سازی ساخت تجهیزات مرتبط با تصفیه فاضلاب، متناسب سازی ساخت پکیج تصفیه فاضلاب خانگی با نیازها و دانش روز و ارتقای کیفیت پساب خروجی از نقطه نظر بارمیکروبی از دیگر محورهای این رویداد است.
ایده های برتر در این رویداد از حمایت هایی مانند ارائه گواهی تأیید فنی محصول در صورت تأیید از سوی شرکت آبفا، ارایه مشاوره های فنی از سوی کارشناسان در راستای امکان سنجی و تسریع فرآیند اجرای طرح آزمایشی (پایلوت)، رسیدن به چارچوب توافق اولیه بمنظور عقد قرارداد همکاری با شرکت آبفا و معرفی طرح های منتخب به بهره بردارن، پیمانکاران و صنایع پیشرو با هدف تجاری سازی و توسعه بازار برخوردار خواهند شد.
معرفی طرح های منتخب به شرکت های طرف قرارداد آبفا و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برای قرارگیری در فهرست محصولات و خدمات کاربردی، حمایت تجهیزاتی و امکانات از قبیل فضای کاری و آزمایشگاه جهت انجام آزمایش ها و تکمیل در جهت تولید نمونه اولیه و بسترسازی برای ارتباط طرح های منتخب با شرکت های سرمایه گذار در صنعت آب و فاضلاب کشور، دیگر حمایت های پیش بینی شده از طرح های برتر رویداد کارآفرینی هم نت فاضلاب است.
آخرین مهلت ارسال طرح به این رویداد 15 دی سالجاری است.
پیش از این رویدادهای هم نت در زمینه های میوه، فناوری اطلاعات و ارتباطات، روستایی و آب در اصفهان برگزار شده است.
 
 

همچنین مطالعه کنید:

imidro

تهاتر بخشی از بدهی‌های ایدرو و ایمیدرو در بودجه ۹۹

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا،  مطابق بند «ه» تبصره هفت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *