صفحه اصلی / ۶۱ درصد بلیت‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ به فروش رفته است

۶۱ درصد بلیت‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ به فروش رفته است

به‌ گزارش ‌کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا مسئولان پیونگ چانگ ۲۰۱۸ اعلام کردند که ۶۱ درصد از بلیت‌های  المپیک زمستانی ۲۰۱۸ به فروش رسیده است. این‌ در حالی است که اخیرا نگرانی‌هایی درباره به فروش نرسیدن بلیت‌های بازی‌ها وجود داشت.
در دو ماه گذشته فروش بلیت‌ها افزایش یافته که دلگرمی برای مسئولان بازی‌های  المپیک زمستانی بوده است. در حال‌ حاضر ۶۵۵ هزار بلیت از یک میلیون و ۷۰ هزار بلیت بازی‌ها فروخته شده‌اند. در ماه اکتبر تقریبا نیمی از این تعداد فروخته شده بود.
مسابقات اسکی پیش از مسابقات دیگر مورد استقبال واقع شده است. ۸۱ درصد بلیت‌های مسابقات اسکی به فروش رفته‌اند. بعد از مسابقات اسکی، بلیت‌ مسابقات آلپاین و کراس کانتری بیش از دیگر مسابقات فروش رفته‌اند.
بلیت مسابقات اسکیت سرعت مسیر کوتاه نیز ۷۴ درصد فروش رفته است. دو ورزشی که فروش بلیت‌های آنها کم و نگران کننده است، ورزش‌های دو گانه و نوردیک تلفیقی هستند. بلیت‌های این دو ورزش ۴۱ و ۴۷ درصد به فروش رفته‌اند.
بلیت مراسم افتتاحیه بازی‌ها که در استادیوم  المپیک پیونگ چانگ برگزار می‌شود، ۶۷ درصد فروخته شده است. این‌ در حالی است که  بلیت مراسم اختتامیه ۳۵ درصد فروش رفته است.
بلیت بازی‌های پارالمپیک زمستانی ۲۰۱۸ تنها ۳۷ درصد فروش رفته است. بازی‌های  المپیک زمستانی ۲۰۱۸ از ۹ تا ۲۵ فوریه و بازی‌های پارالمپیک زمستانی از ۹ تا ۱۸ مارچ برگزار می‌شوند.

همچنین مطالعه کنید:

taxi

امتناع تاکسی های اینترنتی از ارائه خدمات

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز ، روز گذشته که بارش برف تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *