صفحه اصلی / اقتصاد مقاومتی از اولویت‌های مهم در مجتمع گاز پارس جنوبی است

اقتصاد مقاومتی از اولویت‌های مهم در مجتمع گاز پارس جنوبی است

به گزارش کسی و کار نیوز به نقل از شانا, مسعود حسنی، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی، گفت: توسعه کار آفرینی در جامعه یکی از موارد بسیار مهم اقتصاد مقاومتی است.
وی با بیان این‌که خرد جمعی و گروهی به همراه تلاش مستمر یکی از ارزش‌های والای مجتمع عظیم گازی کشور است، گفت: همواره باید اخلاق حرفه‌ای و اعتمادسازی سرلوحه همه کارها قرار گیرد، محصولات کشور باید دانش بنیان باشند تا روز به روز شاهد رشد و تبلور اقتصادی در کشور باشیم و مسائل مهم در این حوزه را نیز ارتقا دهیم.
حسنی با تاکید بر لزوم فرهنگ‌سازی در اصلاح الگوی مصرف، اظهار کرد: کاهش مصرف انرژی در کشور باید با فرهنگ‌سازی و ارائه آموزش‌های لازم و با برنامه‌ریزی دقیق نهادینه شود و در این مهم، توجه ویژه به اصلاح الگوی مصرف اهمیت ویژه‌ای دارد.
مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی تصریح کرد: فروش میعانات گازی در مجتمع گاز پارس جنوبی همسو با اقتصاد مقاومتی در اولویت قرار دارد و با بهره‌مندی از دانش بومی و توان داخلی متخصصان و کارکنان در جهت تولید مستمر و پایدار گاز، گام‌های موثری بر خواهیم داشت.
وی افزود: کار و تلاش جمعی در مجتمع گاز پارس جنوبی یک افتخار ملی است و جوانان و متخصصان مجتمع با همه توان بری شکوفایی اقتصاد کشور در مسیر اقتدار گام می نهند.
حسنی به رسالت مهم مجتمع گاز پارس جنوبی اشاره کرد و گفت: رسالتی که اکنون کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی عهده‌دار آن هستند، رسالتی بسیار مهم و عظیم است که در خانه تک به تک آحاد جامعه، بزرگی کار و تلاش شبانه‌روزی کارکنان نمایان است.

همچنین مطالعه کنید:

استارت‌آپ‌های یک شبه دولتی در راهند

مینا حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، این در حالی است که دولتی‌ها و در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *