صفحه اصلی / عملیات گازرسانی به بهاباد یزد با هزینه ۱۱۰ میلیارد تومان آغاز شد

عملیات گازرسانی به بهاباد یزد با هزینه ۱۱۰ میلیارد تومان آغاز شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از  شانا، حمیدرضا عراقی صبح امروز (سه‌شنبه، ۲۸ آذرماه) در آیین بهره‎برداری رسمی از خط لوله انتقال گاز بافق-بهاباد در استان یزد به خبرنگاران گفت: پروژه گازرسانی به بهاباد به عنوان آخرین پروژه گازرسانی در استان یزد با موفقیت پایان یافت و با آغاز فعالیت آن امروز ۱۰۰ درصد مردم استان یزد و سرانجام شهر بهاباد از نعمت گاز طبیعی بهره مند می‌شوند.
وی افزود: به صورت همزمان امروز ۲۵ روستا در شهرهای مختلف استان یزد گازرسانی می‌شوند و مجموعه این کار ۷۰ کیلومتر خط انتقال گاز بوده که از بافت تا بهاباد ادامه یافته است.
مدیرعامل شرکت ملی گاز درباره هزینه اجرای طرح اظهار کرد: بخشی از هزینه اجرای طرح برای بخش خصوصی بخشی نیز بر عهده صنایع استان یزد قرار داشته و مقدار زیادی از هزینه این پروژه بر حسب وظیفه برای شرکت ملی گاز ایران بوده است.
معاون وزیر نفت در امور گاز تصریح کرد: مردم شهر بهاباد همزمان با بهره‌برداری رسمی از شبکه ملی گاز بهاباد می‌توانند زمستان امسال را بدون دغدغه سپری کنند.
عراقی گفت: حدود ۶۵ میلیارد تومان بابت خط انتقال، ۱۰ میلیارد تومان بابت شبکه شهری و ۲۰ میلیارد تومان برای ۲۵ روستا هزینه شده که در مجموع به رقم ۱۱۰ میلیارد تومان می‌رسد.

 

همچنین مطالعه کنید:

قیمت هر کیلو ماهی سالمون نروژ ۱۷۵ هزار تومان

مهدی یوسف خانی رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از کاهش ۳۰۰ تومانی نرخ مرغ نسبت به هفته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *