صفحه اصلی / طرح‌های کلان کشور بدون جذب سرمایه اجرایی نمی‌شود

طرح‌های کلان کشور بدون جذب سرمایه اجرایی نمی‌شود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از  شانا، حمیدرضا عراقی، امروز (سه‌شنبه، ۲۸ آذرماه) در آیین رسمی بهره‌برداری از خط انتقال گاز بافق-بهاباد در جمع مردم یزد گفت: بهاباد منطقه‌ای با توجیه اقتصادی قابل قبول است، اگر همت مسئولان منطقه نبود، ما قادر به در اولویت گذاشتن گازرسانی به این منطقه نبودیم.
وی افزود: رئیس جمهوری در حال تدوین منشور شهروندی هستند و جا دارد درباره مواردی که رئیس جمهوری به عنوان قانون در دستور کار دارند برای مردم توضیح دهیم.
معاون وزیر نفت در امور گاز تصریح کرد: گاز طبیعی محور توسعه است و بدون انرژی در هیچ جای دنیا نمی‌توان چرخ های اقتصاد و توسعه را به حرکت درآورد.
عراقی گفت: نباید فقط به فکر سر کار رفتن بود، بلکه باید با فکر و ایده و خلاقیت کار ایجاد کنید.
مدیرعامل شرکت ملی گاز با تاکید بر این‌که ایرانیان مردمی با پیشینه و تاریخ و مهربانی هستند ادامه داد: هرکه چون قوی است، برخلاف پیشینه مهربانی ایرانیان رفتار کنند از اصول شرعی و شهروندی تخطی کرده است، پس لازم است مردم با مطالعه حقوق شهروندی رئیس جمهوری از حقوق خود مطلع شوند.
وی تصریح کرد: بدون حضور سرمایه‌گذاران نمی‌توان طرح‌های بزرگ را در کشور اجرایی کرد، ما باید به سرمایه‌داران و سرمایه‌گذاران ملی کمک کنیم تا  به ایجاد کار و اشتغال در کشور کمک کنند.

همچنین مطالعه کنید:

maskan

خروج کم درآمدها از فهرست طرح ملی مسکن

ثمانه نادری به گزارش کسب و کار نیوز، از همان ابتدای طرح و زمانی که جزئیات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *