صفحه اصلی / عملیات گازرسانی به نقاط سردسیر یزد تا ۱۰ روز آینده پایان می‌یابد

عملیات گازرسانی به نقاط سردسیر یزد تا ۱۰ روز آینده پایان می‌یابد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شانا, حسن منتظرتربتی، مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز درباره گازرسانی آخرین شهر استان یزد توضیح داد: تا امروز گازرسانی به همه شهرهای استان یزد انجام شده بود و تنها مردم شهر بهاباد، آخرین متقاضیان گاز در این منطقه بودند.
وی افزود: گازرسانی به بهاباد روند بسیار سختی داشت، زیرا در این منطقه معادن زیادی وجود دارند که به دلیل سخت‌گذر بودن، روند گازرسانی را با مشکلاتی روبه‌رو می‌کردند، اما سرانجام با همکاری مسئولان بهاباد و معدن داران، این طرح اجرایی شد.
تربتی طول خط بافق بهاباد را ۷۰ کیلومتر اعلام کرد و گفت: این خط به قطر ۲۰ اینچ از خط ۲۴ اینچ بافق منشعب شده و با رسیدن به شهر بهاباد، مردم این منطقه را از نعمت گاز بهره مند می‌کند.
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران اظهار کرد: بهاباد از نقاط سردسیر استان یزد است به همین دلیل اطمینان داریم مردم این شهر با رسیدن گاز به منازلشان ظرف مدت ۱۰ روز آینده، با اطمینان خاطر می‌توانند زمستان امسال را بدون دغدغه سپری کنند.
وی در باره هزینه‌های اجرای طرح گفت: مجموع هزینه‌ها در بخش خرید خط لوله ۶۵ میلیارد تومان بوده که با احتساب شبکه گاز شهری، این رقم به ۸۰ میلیارد تومان رسیده است.

 

همچنین مطالعه کنید:

قیمت هر کیلو ماهی سالمون نروژ ۱۷۵ هزار تومان

مهدی یوسف خانی رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از کاهش ۳۰۰ تومانی نرخ مرغ نسبت به هفته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *