صفحه اصلی / لزوم بسترسازی افسران جنگ نرم در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی برای مقابله با فتنه‌ها

لزوم بسترسازی افسران جنگ نرم در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی برای مقابله با فتنه‌ها

به گزارش کسب و کار نیوز  ، علی گرجی در دومین جلسه ستاد نهم دی‌ماه که صبح امروز در سالن جلسات سپاه ناحیه شهرکرد با حضور فرماندهان حوزه‌های مقاومت بسیج برگزار شد با اشاره به ابعاد پیدا و پنهان فتنه گفت: 9دی روز فراموش‌نشدنی در تاریخ انقلاب اسلامی است که نشان داد بصیرت نافذ و تبعیت محض از ولایت‌فقیه چگونه فتنه‌های دشمنان این مرزوبوم را خنثی می‌کند.
وی 9 دی  را باعث نمایش عظمت و عزت ایران دانست و عنوان کرد: مردم ولایتمدار استان در روز هشتم دی‌ماه 88 ثابت کردند از برخی خواص، بصیرترند و مسائل را بهتر تشخیص می‌دهند و در لحظه نیاز، اقدام مناسب را برای دفاع از نظام جمهوری اسلامی انجام می‌دهند و حضور خودجوش مردم در اتمام‌حجت با فتنه‌گران و زدن مهر باطل بر آنان، تصاویر زیبایی از باور و اعتقاد مردم به آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران به نمایش گذاشت.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه هشتمین سالگرد حماسه 9 دی به‌واسطه تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی و اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا درباره قدس و فلسطین اشغالی و اظهارات برخی عناصر فتنه‌گر برای نجات فتنه‌گران از حساسیت و ویژگی‌های خاصی برخوردار است گفت: بر همین اساس باید تلاش کرد تا این حماسه درنهایت عظمت و شکوه خود برگزار شود تا باعث وحدت نیروهای مؤمن و انقلابی در مقابله با فتنه‌های دشمنان گردد.
به گفته‌ی وی به‌منظور تداوم روشنگری برای خشکاندن ریشه‌ی فتنه نباید اکتفا به‌روز نهم دی‌ماه و صرفاً یک برنامه خاص کرد بلکه می‌بایست همواره برای شناساندن ابعاد فتنه و آگاه‌سازی عموم مردم تلاش کرد.
به گفته وی ویژه‌برنامه‌ی نهم دی‌ماه مرکز استان در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) شهرکرد با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر حاجی‌صادقی، با حضور خیل عظیم مردم ولایتمدار استان برگزار خواهد شد.
گفتنی است برای پنجمین سال متوالی یک هفته با عنوان هفته بصیرت و میثاق با ولایت در استان چهارمحال و بختیاری نام‌گذاری شده‌است.

همچنین مطالعه کنید:

معافیت مالیاتی مافیای کنکور در پوشش انتشاراتی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در این حالت، با توجه به اینکه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *