صفحه اصلی / تعهدات شخصی برای انتخابات تیروکمان را انجام داده ام

تعهدات شخصی برای انتخابات تیروکمان را انجام داده ام

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، محمدعلی شجاعی در مورد نشست روز یکشنبه خود با محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش توضیح داد و تأکید کرد که برگزاری هر چه زودتر انتخابات فدراسیون تیر و کمان و معرفی رئیس جدید توسط مجمع خروجی این نشست بود.
وی با تأکید بر اینکه فدراسیون تیر و کمان در هماهنگی کامل با وزارت ورزش پیش می رود، خاطرنشان کرد: فدراسیون تیر و کمان مثل دیگر فدراسیون ها با سیاست های وزارت ورزش هماهنگ است و تمام کارها را با اطلاع این وزارتخانه انجام می دهد.
شجاعی که خردادماه دوره ریاستش در فدراسیون تیر و کمان به پایان رسید، تصریح کرد: ما می خواهیم هر چه زودتر انتخابات فدراسیون برگزار شود و این خواست وزارت ورزش هم است. در این زمینه البته باید منتظر باشیم تا زمانی جهت نام نویسی کاندیداها و  تعیین زمان برگزاری مجمع از سوی وزارت ورزش اعلام شود. به محض تعیین این زمان ها، کار انتخاباتی را در فدراسیون آغاز می کنیم.
رئیس فدراسیون تیر و کمان که به خاطر انتصاب اخیر در استانداری اصفهان، دو شغله به حساب می آید، یادآور شد: آنچه مسلم است باید مجمع فدراسیون برگزار شود و انتخاب رئیس جدید توسط اعضای مجمع صورت گیرد، زمان مجمع هم باید توسط وزارت ورزش مشخص شود، این دست من و دیگر مسئولان فدراسیون نیست.
وی افزود: در نشست روز یکشنبه با محمدرضا داورزنی در رابطه با مسائل مختلف پیرامون انتخابات تیر و کمان صحبت کردیم و قرار بر این شد تا هرچه زودتر زمان انتخابات و نام نویسی کاندیداها مشخص شود تا براساس آن ساز و کار لازم را در فدراسیون آماده کنیم. این خروجی نشست اخیر من در وزارت ورزش بود.
شجاعی در رابطه با اساسنامه های فدراسیون تیر و کمان  و اصلاحات صورت گرفته در آن نیز گفت: از این بابت هیچ مشکلی نداریم، براساس نشستی که چند ماه پیش در وزارت ورزش و با شخص داورزنی داشتیم، قرار بر این بود تا اصلاحات لازم را در اساسنامه انجام دهیم تا مشکلی در بعد داخلی و بین‌المللی نداشته باشیم. طی این مدت هرآنچه که تعهد شخصی من و یا فدراسیون بود در این زمینه و برای برگزاری بدون مشکل انتخابات فدراسیون انجام شده است.
وی ادامه داد: تأییدیه اساسنامه را از فدراسیون جهانی گرفته ایم، در واقع در نشستی که ۴۰-۵۰ روز پیش در سوئیس داشتیم در این باره رایزنی های لازم را انجام داده و تأییدیه را گرفتیم تا خیالمان بابت اساسنامه و تبعیت از آن برای برگزاری مجمع راحت باشد.
شجاعی  تأکید کرد: مشکلی بابت انتخابات ندارم، به محض تعیین تاریخ اقدامات لازم را انجام می دهیم.
 
 
 

همچنین مطالعه کنید:

fardis

فرصت‌های طلایی پیش‌روی گردشگری

یادداشت –   ما هنوز که هنوز است چنین نگاهی داریم که باید هتل بسازیم و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *