صفحه اصلی / فعالیت 1600 مدیر زن در وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی

فعالیت 1600 مدیر زن در وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی

به گزارش کسب و کار نیوز، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اهمیت توجه به حقوق مساوی بانوان و مردان در جامعه گفت: اکنون یکهزارو 600 مدیرزن در بخش های مختلف این وزارتخانه مشغول فعالیت هستند.
ابراهیم صادقی فر روز شنبه در مراسم افتتاحیه دوازدهمین دوره مسابقه قرآن کارگران کشور در کرج افزود: انتخاب بانوان به عنوان مدیر در بخش های مختلف وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با هدف رفع تبعیض و تحقق اهداف دینی و قرآنی در توجه به حقوق برابر بانوان و مردان صورت گرفته است. 
وی اظهار داشت: حوزه فرهنگی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با اتخاذ برنامه های جدید فرهنگی درصدد ترویج معارف دینی و قرآنی در بین جامعه هدف به ویژه کارگران است. 
وی اضافه کرد: مقوله هایی نظیر حقوق بنیادین کار و منع تبعیض در اشتغال برابر زن و مرد که در قرآن به آن پرداخته شده از مواردی است که در بخش فرهنگی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به آن توجه ویژه شده است. 
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی به مسابقات قرآنی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اشاره کرد و افزود: در این دوره از مسابقه ها، 350 مرد و زن از منتخبان استانی در سه روز آینده به رقابت می پردازند و شمار آنان نسبت به دوره گذشته 25 درصد افزایش یافته است. 

همچنین مطالعه کنید:

فرصت طلبی اپلیکیشن های ایرانی از قطعی اینترنت

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، یکی از کاربران نقشه “ویز” در گفت و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *