صفحه اصلی / تبریک حجت بهاری‌فر به مناسبت گرامیداشت روز بیمه

تبریک حجت بهاری‌فر به مناسبت گرامیداشت روز بیمه

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بیمه ، بهاری‌فر مدیرعامل شرکت سهامی بیمه "ما" در مورد جایگاه صنعت بیمه در زندگی بیان داشت: زندگی روزمره انسان‌ها همواره با خطرات و حوادثی مواجه است که بیمه با فراهم کردن راه حلی مطمئن و در حقیقت تجلی روح تعاون و همکاری، در زمان بروز  بلایا و حوادث، یاری‌گر آنهاست. از سوی دیگر صنعت بیمه، با توجه به نقش آن بعنوان یک نهاد مالی در کاهش ریسک، بر اقتصاد کلان و رشد اقتصادی کشور تأثیر انکار نا پذیری خواهد داشت.
بیمه پیکی است که آسایش و آرامش همه اقشار مردم در همه زمینه‌های زندگی را بشارت داده و آنها می توانند با خیالی آسوده برای آینده‌ای روشن گام بردارند.
اینجانب به اتفاق همکارانم، مفتخریم که درآسودگی خیال مردم شریف سرزمین عزیزمان، ایران، سهمی بر عهده داشته و به عنوان یک شرکت معتبر با پشتوانه‌ای قدرتمند در خدمتشان باشیم.
روز بیمه بهانه‌ای است که تلاش صادقانه کلیه فعالان صنعت بیمه و فعالیت مستمر در سایه تجربه‌ ارزنده نیروهای حرفه¬ای را ارج نهاده و گرامی بداریم.
اکنون در آستانه 13 آذر ضمن تبریک این روز، مراتب قدردانی خود از تلاش‌ کارکنان، نمایندگان و کارگزاران شرکت سهامی بیمه "ما" در سراسر کشور ابراز داشته و از خدای بزرگ توفیق خدمت گذاری در این صنعت بزرگ را خواستارم.
 

همچنین مطالعه کنید:

معافیت مالیاتی مافیای کنکور در پوشش انتشاراتی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در این حالت، با توجه به اینکه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *