صفحه اصلی / رونمایی از طرح سپاس بیمه های عمرو سرمایه گذاری بیمه

رونمایی از طرح سپاس بیمه های عمرو سرمایه گذاری بیمه

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل ازروابط عمومی بیمه ، عباس اسلامی مدیر بیمه های عمر و سرمایه گذاری بیمه "ما" در آئین رونمایی از این طرح اعلام کرد: بیمه "ما" در راستای "توسعه خدمات بیمه های عمروسرمایه گذاری" خود جهت تکمیل پوشش های بیمه ای برای این گروه از بیمه گذاران گامی دیگر برداشت.
وی افزود: ارزشمند ترین بخش کسب و کار در صنعت بیمه جایی است که مشتریانی، متقاضی عقد قرارداد سی ساله با شرکت می شوند، این افراد به اعتبار شرکت و برند شرکت بیمه اعتماد کردند و این مسئولیت کار را برای ما دو چندان می کند، در طرح سپاس در راستای تکریم بیمه گذاران خوش حساب بیمه های عمر و سرمایه گذاری ، پوشش درمان تکمیلی به بصورت پوشش تبعی ارائه می گردد.
طبیعتاً وجود بیش از ۱۶۰ هزار بیمه گذار بیمه های عمر و سرمایه گذاری که بیش از ۵,۰۰۰ میلیارد ریال ذخایر ریاضی را در نزد این شرکت ایجاد کرده است، ظرفیت هایی را پدید اورده است که به پشتوانه آن می توان به گروه بیمه گذاران عمرو سرمایه گذاری با حداقل حق بیمه های ممکن (کاملاً رقابتی) مناسب ترین پوشش های درمان تکمیلی را بشرح جدول زیر ارائه نمود.
مدیر بیمه های عمر و سرمایه گذاری بیمه "ما" اشاره کرد: مهم ترین ویژگی طرح سپاس درنحوه ارائه این سرویس است که کاملاً اینترنتی و غیر حضوری می باشد، بیمه گذاران بیمه های عمرو سرمایه گذاری شرکت بیمه "ما" می توانند از طریق پروفایل شخصی خود در سامانه تخصصی بیمه های زندگی از مسیر خدمت هشتم (بند ۸) به بررسی و انتخاب طرح مشمول اقدام و متعاقب آن با پرداخت اینترنتی و اخذ گواهی از اول ماه بعد بمدت یکسال از پوشش درمان تکمیلی منظم به بیمه نامه اصلی برخوردار شوند.
وی افزود: از دیگر ویژگی های طرح سپاس، تهیه و ارسال کارت سپاس به همراه بروشور نحوه استفاده از خدمات طرح و معرفی شعب و مراکز ارائه خدمات می باشد که بعد از آغاز تعهدات از طریق پست و یا نمایندگان و کارگزاران بیمه نامه اصلی تحویل انان خواهد شد.
عباس اسلامی در پایان به بیمه گذاران عمرو سرمایه گذاری توصیه کرد: با عنایت به اینکه این پوشش جدید صرفاً در راستای توسعه خدمت به بیمه گذاران خوش حساب عمروسرمایه گذاری برنامه ریزی شده است، از بیمه گذاران محترم استدعا دارد تا هرچه سریعتر نسبت به پرداخت اقساط معوق اقدام فرمایند تا امکان ابتیاع طرح سپاس در سایت فراهم گردد.
بیمه "ما" با اتکاء به زیر ساخت های رقابتی خود در فناوری اطلاعات کماکان در نظر دارد به ارائه خدمات نوین و سایر پوشش های بیمه ای مورد نیاز در رشته های اموال و اشخاص به بیمه گذاران عمرو سرمایه گذاری بپردازد.

همچنین مطالعه کنید:

majles

سوال از وزرای نیرو و اقتصاد در مجلس اعلام وصول شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از فارس، علی‌اصغر یوسف‌نژاد عضو هیأت رئیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *