صفحه اصلی / سرلشکر سلیمانی بعنوان موفق‌ترین فرمانده نیروهای مسلح معرفی شد

سرلشکر سلیمانی بعنوان موفق‌ترین فرمانده نیروهای مسلح معرفی شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، در هشتمین جشنواره مالک اشتر که به منظور تقدیر از یگان‌ها و فرماندهان برتر نیروهای مسلح صبح امروز در سالن کوثر آجا برگزار شد، نیروی قدس سپاه به عنوان برترین نیرو و سردار سرلشکر قاسم سلیمانی بعنوان موفق‌ترین فرمانده نیروهای مسلح انتخاب شدند.
همچنین در این مراسم نیروی هوافضای سپاه به فرماندهی سردار سرتیپ پاسدار امیر علی حاجی زاده موفق ترین نیروی سپاه، قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا به فرماندهی امیر اسماعیلی موفق ترین نیروی ارتش و نمایندگی ولی فقیه در سپاه به ریاست حجت الاسلام سعیدی بعنوان موفق ترین رده عقیدتی سیاسی نیروهای مسلح معرفی شدند.
در این آیین همچنین نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه موفق ترین نمایندگی ولی فقیه در سپاه، قرارگاه حمزه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه به فرماندهی سردار اوصانلو موفق ترین یگان نیروی زمینی سپاه، قرارگاه جنوب غرب نیروی زمینی ارتش به فرماندهی امیر ظریفی یگانه موفق ترین قرارگاه ارتش و معاون نیروی انسانی وزارت دفاع با مسئولیت مرتضی مخملباف موفق ترین رده نیروی انسانی نیروهای مسلح انتخاب شدند.
براساس این گزارش، همچنین پایگاه ششم شکاری نیروی هوایی ارتش موفق ترین پایگاه هوایی ارتش، پلیس‌های مبارزه با مواد مخدر و فتا موفق ترین پلیس‌های تخصصی ناجا و بازرسی ارتش جمهوری اسلامی بعنوان موفق ترین بازرسی ارتش معرفی شدند.
هدف از برگزاری این جشنواره، توسعه فرهنگ شایسته سالاری با شناسایی، معرفی و تقدیر از سازمان‌ها، نیرو‌ها و یگان‌های موفق نیروهای مسلح مبتنی بر رصد و پایش عملکرد و وضعیت آنها عنوان شده است.
در این جشنواره ارزیابی عملکرد سالیانه مبتنی برگزارش سازمان‌ها و نیروها از اجرای برنامه‌ها و تحقق اهداف، اجرای فرامین، رفع معایب و نواقص توسط معاونت‌های مرتبط در ستاد کل در قالب کار گروه‌های کلی فرماندهی، ارزیابی و امتیاز دهی می‌شود.
در این جشنواره از ۵۲ فرمانده، معاون، رئیس و دبیر کار گروه به نمایندگی سازمان، نیرو و یگان موفق تر که در سال ۹۵ انتخاب شده‌اند به نیابت مجموعه تحت مسئولیت خود، تقدیر شد.
 

همچنین مطالعه کنید:

معافیت مالیاتی مافیای کنکور در پوشش انتشاراتی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در این حالت، با توجه به اینکه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *