صفحه اصلی / در آستانه روز بیمه؛ نرم‌افزار موبایل بیمه نوین رونمایی شد

در آستانه روز بیمه؛ نرم‌افزار موبایل بیمه نوین رونمایی شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، نرم‌افزار جدید این شرکت شامل پرونده شخصی بیمه‌ای کاربران بوده که تمامی پرداخت‌ها، دریافت‌ها و سابقه بیمه‌ای را با در نظر گرفتن امنیت داده‌ای و اطلاعات کاربر در اختیار وی قرار می‌دهد.
برنامه نرم‌افزاری بیمه نوین شامل ویژگی‌ها و خدمات منحصر به فردی است به طوری که امکان دسترسی آسان و ایمن به اطلاعات بیمه‌نامه، مشاهده پرداخت‌های بیمه‌ای هر فرد، امکان پرداخت اقساط و نمایش مبالغ دریافت شده توسط فرد و امکان مشاهده خسارت‌ها در آن پیش‌بینی و طراحی شده است.
علاوه بر این بیمه‌گذاران و کاربران گرامی می‌توانند شعب و نمایندگی‌های این شرکت را براساس منطقه جغرافیایی روی نقشه مکان‌یایی کنند؛ همچنین آگاهی از طرح‌ها و جشنواره‌های فروش این شرکت از دیگر خدمات قابل ارایه از طریق این نرم‌افزار است.
نرم‌افزار موبایل بیمه نوین با رویکرد سهولت، سرعت و امنیت خدمت‌رسانی در تمامی مراحل به بیمه‌گذاران محترم طراحی و معرفی شده و برای هر دو سیستم عامل اندروید و ios در لینک‌های https://cafebazaar.ir/app/air.com.mteamapps.BimeNovin/?l=fa و https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.mteamapps.BimeNovin قابل دسترس است.

همچنین مطالعه کنید:

weather

آلودگی هوای تهران طی امروز تداوم دارد

  به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، بنا بر پیش‌بینی‌های انجام‌شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *