صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
حمل‌ونقل یکی از زیرساخت‌های اساسی اقتصاد است

حمل‌ونقل یکی از زیرساخت‌های اساسی اقتصاد است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، عبدالمحمد زاهدی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که با حضور امیر امینی معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، عنوان کرد: احداث راه‌های قزوین الموت تنکابن و قزوین رحیم‌آباد کلاچای با توجه به ترافیک بسیار زیاد محورهای مرکز به شمال کشور بسیار ضروری بوده و توجیه اقتصادی نیز دارد.
زاهدی افزود: علاوه بر کارکردهای حمل‌ونقلی این دو محور دارای ظرفیت‌های قابل‌توجهی گردشگری و تفریحی نیز دارند.
استاندار قزوین با تأکید بر ظرفیت‌های مختلف قزوین در بخش‌های گوناگون اظهار کرد: ایجاد بندر خشک در قزوین بستری است که می‌تواند راه‌های استفاده مناسب از این ظرفیت‌ها را ایجاد کرده و موجب ارائه خدمات بیشتر منطقه‌ای نیز بشود.
وی با اشاره به ارتباط قزوین با ۱۱ استان کشور و قرارگیری در موقعیت جغرافیایی ویژه گفت: امیدواریم که پروژه‌ها و طرح‌های در دست اقدام در حوزهٔ راهسازی با تخصیص اعتبار لازم به بهره‌برداری برسند تا شاهد ارتقای هر چه بیشتر ایمنی محورهای استان و تسهیل در عبور و مرور باشیم.
زاهدی همچنین به ترافیک قابل‌توجه در آزادراه قزوین کرج اشاره کرده و احداث متروی هشتگرد به قزوین را یکی از راهکارهای حل این مشکل عنوان کرد.

همچنین مطالعه کنید:

کارگران چند سال پس انداز کنند خانه می‌خرند؟

به گزارش کسب و کار نیوز، حمید نجف راهکارهای خانه دار شدن کارگران در شرایط …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *