صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
قاسمی: توطئه های صهیونیسم برای فراموشی آرمان فلسطین راه به جایی نخواهد برد

قاسمی: توطئه های صهیونیسم برای فراموشی آرمان فلسطین راه به جایی نخواهد برد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، در بخشی از پیام بهرام قاسمی آمده است: نزدیک به هفتاد سال از اشغال سرزمین فلسطین و تأسیس رژیم ستم گر صهیونیستی می گذرد و در این مدت ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین جز ستم، تجاوز، اشغال، آوارگی، جنایت، کشتار، پاکسازی نژادی و آپارتاید ندیده است.
وی در این پیام افزود: طی این سال ها که ملت فلسطین از اساسی و اصولی ترین حقوق خود محروم بوده، کمتر کسانی در کنار آنان ایستاده و فریاد دادخواهی شان را شنیدند تا جایی که رژیم اشغالگر، با نقض تمامی اصول بدیهی انسانی و حقوقی، لحظه ای دست از تجاوز، نسل کشی، جنایت علیه بشریت و تروریسم دولتی نکشیده و آشکارا صلح و امنیت بین المللی را به سخره گرفته است.
سخنگوی وزارت امور خارجه در این پیام یادآور شد: تاریخ فلسطین طی هفت دهه گذشته به خوبی نشان داد که مقاومت و دفاع مشروع تنها راهکار مقابله با سیطره و زیاده خواهی های دشمن اشغالگر، پایان بخشیدن به تجاوزات صهیونیست ها، آزادی سرزمین های اشغالی و بازگشت آوارگان فلسطینی به وطن است.
قاسمی در این پیام تنها راه حل این بحران مزمن را رجوع به اراده ملت فلسطین دانست و ادامه داد: همه پرسی تعیین سرنوشت با حضور تمامی فلسطینیان اعم از مسلمانان، مسیحیان و یهودیان بومی این کشور، پیشنهادی عادلانه، حقوقی، انسانی و مبتنی بر اصول پذیرفته شده بین المللی خصوصاً منشور سازمان ملل متحد است.
وی خاطرنشان کرد: ملت بزرگ ایران همواره و در تمامی روزهای سخت و پرآشوب این سرزمین، بر همبستگی خود با مردم فلسطین تأکید کرده و هیچ گاه از حمایت از آرمان های این مردم مظلوم دست نکشیده است. 
سخنگوی وزارت امور خارجه تصریح کرد: بی شک حمایت دولت و ملت ایران از فلسطین و حقوق حقه آنان همچون گذشته تا پیروزی مردم فلسطین و آزادی تمامی اراضی اشغالی ادامه خواهد داشت و قطعا توطئه های صهیونیسم برای به فراموشی سپردن آرمان فلسطین راه به جایی نخواهد برد.
به گزارش ایرنا، مجمع عمومی در سال ۱۹۷۷ طی قطعنامه ای ، روز ۲۹ نوامبر را روز همبستگی با مردم فلسطین اعلام کرد.
 

همچنین مطالعه کنید:

قدرت خرید مردم آب می‌رود

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، چون کارگران قدرت خریدی ندارند که بخواهند …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *