صفحه اصلی / بازدید مدیرعامل بانک و هیات مدیره بانک مسکن از مناطق زلزله زده

بازدید مدیرعامل بانک و هیات مدیره بانک مسکن از مناطق زلزله زده

به گزارش کسب و کار نیوز، محمدهاشم بت شکن مدیر عامل بانک مسکن با تاکید بر آن که «وظیفه داشتم به عنوان یک شهروند در اسرع وقت برای دست یابی به یک ارزیابی واقع ¬بینانه به این منطقه سفر کنم» ، اظهار کرد: علاوه بر آن با توجه به آن که بانک مسکن به عنوان یک بانک مردمی به صورت تخصصی در حوزه مسکن فعالیت دارد، وظیفه ایفای نقش برای کمک به افراد زلزله زده دو چندان می ¬شود. مدیر عامل و اعضای هیات مدیره بانک مسکن با سفر به استان کرمانشاه، وضعیت مناطق زلزله ¬زده و همچنین روند امداد رسانی و بازسازی را مورد بررسی قرار دادند.
مدیر عامل بانک مسکن در استان کرمانشاه و در جمع زلزله¬ زده ¬ها گفت: بانک مسکن به دولت اعلام کرد آمادگی پذیرش عاملیت پرداخت تمامی تسهیلات بازسازی مناطق زلزله زده را دارد با این حال بانک مرکزی ترجیح داد چند بانک بزرگ دیگر هم در این حوزه همکاری داشته باشند.
مدیر عامل بانک مسکن با بیان اینکه در حال حاضر حدود 50 درصد از مجموع تسهیلاتی که دولت برای پرداخت به زلزله ¬زده های استان کرمانشاه پیش بینی کرده است توسط بانک مسکن پرداخت خواهد شد، گفت: در این زمینه با هماهنگی انجام شده با شرکت بیمه طرف قرارداد بانک مسکن توانستیم به یک توافق مناسب برای پرداخت خسارت زلزله زده برسیم.
وی به نتایج این توافق اشاره کرد و افزود: بنا بر توافق انجام شده مبلغی در حدود 120 میلیارد ریال به حساب بانک مسکن بابت پرداخت خسارت واحدهای مسکونی در برابر زلزله و آتش ¬سوزی واریز شده است تا پس از انجام کارشناسی¬ های لازم و انجام هماهنگی با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این خسارت¬ ها به آسیب¬ دیدگان به طور کامل پرداخت شود.
 

همچنین مطالعه کنید:

بانک رفاه

ارتقای منزلت بازنشستگان با خدمات بانک رفاه

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از خبرگزاری کار ایران(ایلنا)، بانک رفاه در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *