صفحه اصلی / برگزاری جلسه کمیسیون ماده پنج در استان گلستان

برگزاری جلسه کمیسیون ماده پنج در استان گلستان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان، تغییر کاربری، افزایش و کاهش تراکم و افزایش سطح اشغال ملک و ساختمانی از مواردی بود که در این جلسه به بحث و بررسی گذاشته و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
حسین محبوبی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گلستان در این رابطه عنوان کرد: در این جلسه، موارد و مسائل شهرهای آزادشهر و گنبد مورد بررسی قرار گرفت که پس بررسی‌های لازم بخشی از آن مصوب و مواردی جهت اصلاح و تکمیل عودت و با تعدادی از آن مخالفت شد و مصوبات به‌ زودی از طریق سایت اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی به نشانی www.golestanrud.ir اعلام می‌شود.
این جلسه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان، شهرداران آزادشهر و گنبد و سایر مدیران کل عضو این کمیسیون در محل سالن اجتماعات معاون عمرانی استانداری گلستان برگزار شد.
کمیسیون ماده ۵ قانون تأسیس شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کمیسیونی است برای بررسی و تصویب طرح تفصیلی و تغییرات بعدی آن که به ریاست استاندار محترم و در غیاب وی معاون محترم امور عمرانی استانداری به‌عنوان قائم‌مقام و دبیری مدیرکل راه و شهرسازی تشکیل می‌شود و مدیریت شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی نیز مسؤولیت دبیرخانه این کمیسیون را بر عهده دارد.

همچنین مطالعه کنید:

رستوران کارائوکه

کافه رستوران کارائوکه ویژه سفارش از منو صبحانه و سرویس سفره‌خانه‌ای تا ۵۰درصد تخفیف

https://b2n.ir/67037 سفارش از منو صبحانه در کافه رستوران کارائوکه تنها با پرداخت ۷۵۰۰ اما به ارزش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *