صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
برگزاری اردوهای تفریحی و آموزشی ویژه دختران پایتخت

برگزاری اردوهای تفریحی و آموزشی ویژه دختران پایتخت

به گزارش کسب و کار نیوز، مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران از برگزاری اردوهای تفریحی وآموزشی ویژه دختران دانش آموز و دانشجو پایتخت خبرداد.
 الهه عطائی، با اشاره به ضرورت غنی سازی اوقات فراغت دختران  گفت: با توجه به نقش دختران در شکل گیری خانواده متعالی و موفق، اداره کل امور بانوان شهرداری تهران ، به عنوان یکی از متولیان بخش اجرایی، برنامه‌هایی را به منظور افزایش نشاط روحی، تقویت حس خوداتکایی و تحکیم هویت ملی دختران در دستور کار قرار داده است.
وی با اشاره به نقش اردوهای تفریحی و علمی در فراهم نمودن زمینه های مناسب برای آشنایی دختران  با فرهنگ غنی اسلامی و ملّی، شناخت و شکوفایی استعدادها، رشد و بالندگی، نشاط و شادابی و مشارکت اجتماعی آنها افزود: بدین منظور دو طرح در قالب اردوهای تفریحی وآموزشی دانشجویی و طرح ترمه وترنج ویژه دختران دانش آموز در برنامه های سال جاری پیش بینی شد که با مشارکت اداره امور بانوان مناطق ۲۲گانه در حال اجراست.
وی با اشاره به آغاز برگزاری دومین مرحله اردوهای دانشجویی  همزمان با آغاز سال تحصیلی گفت: مرحله نخست این طرح در قالب ۱۶ اردو در بهار سال جاری با استقبال گسترده دانشجویان و با حضور بیش از یکهزار دختر برگزار شد و دانشجویان ازبوستانهای ویژه بانوان، باغ گیاه شناسی، برج میلاد تهران، نمایشگاه آفتاب، باغ موزه هنر، دریاچه شهدای خلیج فارس، مراکز تفریحی دریاچه، آبشار تهران و موزه مطهری، مجموعه های شهربانو، باغ موزه دفاع مقدس، موزه قصر و برج میلاد تهران بازدید کردند.
عطائی، هدف از برگزاری این اردوها را الگوسازی در زمینه مدیریت گذران اوقات فراغت، کمک به فرایند اجتماعی شدن و ایجاد روحیۀ نشاط و شادابی در بین دانشجویان و ایجاد فرصت‌هایی برای سرگرمی و تفریحات سالم ذکر کرد.
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران در ادامه، اجرای اردوهای دانش آموزی در قالب طرح ترمه وترنج را از دیگر برنامه های اداره کل در حوزه غنی سازی اوقات فراغت دختران برشمرد و گفت: این برنامه با رویکردهایی چون ترویج آداب وسبک زندگی اسلامی-ایرانی و سیره ومعارف نبوی(ص)، توانمندسازی و آموزش توسعه اجتماعی دختران، توجه به اهمیت گذران اوقات فراغت به شکل صحیح برای دانش آموزان دختر اجرا می شود.
وی ادامه داد: دراین طرح نیز دانش آموزان ضمن بازدید از  فضاهای تفریحی و ورزشی ویژه بانوان و همچنین مراکز تحت پوشش شهرداری از برنامه های فرهنگی وآموزشی پیش بینی شده بهره مند می شوند.

همچنین مطالعه کنید:

حمید دیهیم

شرط ضد تورمی بودن رشد بورس

سرمقاله-  بنابراین اشکال در طرز استفاده از منابع مالی جذب شده است نه ورود نقدینگی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *