صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
اوشین ساهاکیان: بازیکنان خارجی عراق انگیزه ما را زیاد می‌کنند

اوشین ساهاکیان: بازیکنان خارجی عراق انگیزه ما را زیاد می‌کنند

 

به گزارش کسب و کار نیوز اوشین ساهاکیان در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت تیم ملی پیش از آغاز مسابقات انتخابی جام جهانی اظهار کرد: شرایط بچه ها با توجه به اینکه همه درگیر لیگ بودند و دور رفت تمام شده نسبتا خوب است و آماده‌اند. به هر حال این بازیکنان چندین سال است که کنار هم هستند و به خوبی از یکدیگر شناخت دارند. هماهنگی خوبی هم داریم و فکر می‌کنم هماهنگی ۸۰ درصدی را بدست آورده‌ایم. در مجموع وضعیت تیم‌ملی مناسب است و خدا را شکر که همه سالم هستند و فقط بهنام یخچالی بدشانسی آورد و ان‌شاءالله به بازی برابر قطر می‌رسد. او یکی از مهره‌های اصلی است و باید باشد و به تیم کمک کند.
ملی‌پوش با تجربه بسکتبال ایران درباره دیدار برابر عراق نیز گفت: تک بازی‌ها یک مقدار خطرناک است بنابراین باید همه این تک بازی‌ها را سفت بگیریم و برنده شویم. حتی نباید اجازه بدهیم که تیم مقابل حتی فکر کند می‌تواند برنده شود یا حتی دقایقی صاحب توپ و میدان شود.
او در پاسخ به این سوال که بازیکنان خارجی و تبعه عراق چقدر می‌توانند کار را برای ایران سخت کنند؟ بیان کرد: بازیکن خارجی آورده‌اند که آورده‌اند. این اتفاق‌ها برای ما انگیزه می‌شود که بهتر تلاش کنیم و ببریم. آنها نباشند انگیزه کمتر است چون همیشه آنها را برده‌ایم. با این حال عراق انگیزه زیادی دارد. چند بازیکن قد بلند دارند که همه تیم‌ها جز ما را اذیت کرده‌اند. ما هم تلاش می‌کنیم مثل همیشه باشیم و آنها را شکست بدهیم. با این حال فراموش نکنیم که بازی سنگین است و برای برد تلاش زیاد و تمرکز لازم داریم.
ساهاکیان درباره شرایط جدید مسابقات بین‌المللی بسکتبال و مسیر جدید انتخابی جام جهانی بیان کرد: این تغییرات برای ما خیلی خوب شد. قطعا این میزبانی‌ها باعث می‌شود که مردم بیشتر با بسکتبال آشنا شوند و مردم عزیز با حضورشان در سالن از ما حمایت کنند. به هر حال حمایت تماشاگران خیلی تاثیر گذار خواهد بود. امیدوارم تبلیغات خوب انجام شود و رسانه ها خوب حمایت کنند. درست است که یک بازی است اما شروع انتخابی جام جهانی است و ما بازی‌های دیگر هم داریم که در ماه‌های بعدی برگزار می‌شود و قطعا تاثیر زیادی در بسکتبال خواهد داشت.
ملی‌پوش تیم بسکتبال پتروشیمی درباره شرایط خودش نیز گفت: امسال یک مصدومیت کوچک در ابتدای فصل برایم ایجاد شد اما تمرینات را رها نکردم. تمرینات خوبی داشتم و از همه سال‌ها شرایط بهتری دارم. امیدوارم هم در مسابقات باشگاهی به پتروشیمی کمک کنم و هم الان که در خدمت تیم ملی هستم با تمام قدرت کار کنم و موثر باشم. تلاشم این است که بهترین عملکردم را داشته‌باشم.
تیم ملی بسکتبال ایران سوم آذر با عراق در اردن بازی می‌کند و ششم آذر در تهران به مصاف قطر می‌رود.

همچنین مطالعه کنید:

قدرت خرید مردم آب می‌رود

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، چون کارگران قدرت خریدی ندارند که بخواهند …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *