صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
حجم بارش‌های کشور به ۱۲.۳ میلی‌متر رسید

حجم بارش‌های کشور به ۱۲.۳ میلی‌متر رسید

به گزارش کسب و کار نیوز، بر اساس اطلاعات ایستگاه‌های باران‌سنجی شرکت مدیریت منابع آب ایران، با گذشت حدود ۶۰ روز از سال آبی جدید یعنی از ابتدای مهرماه سال جاری تا پایان روز شنبه ۲۷ آبانماه جاری، متوسط بارش‌های کشور به ۱۲.۳ میلی‌متر رسید.
بر اساس این گزارش، این میزان بارش در مقایسه با مدت مشابه سال آبی گذشته (۱۲.۵ میلی‌متر) ۱.۶ درصد و در مقایسه با متوسط بلندمدت (۲۶.۵ میلی‌متر) ۵۳.۶ درصد کاهش داشته است.
بر همین اساس، بیشترین بارش‌ها در حوضه‌های آبریز اصلی، دریای خزر با ۸۶.۱ میلی‌متر، دریاچه ارومیه با ۳۰.۲ میلی‌متر، خلیج فارس و دریای عمان با ۲.۶ میلی متر، فلات مرکزی با ۲.۶میلی متر، مرزی شرق ۰.۳ میلیمتر و قره قوم با ۳ میلی‌متر به ثبت رسیده است.
این گزارش می‌افزاید: ایستگاه رامسر- صفارود در استان مازندران شاهد حداکثر بارندگی به میزان ۵۷۸.۵ میلی‌متربوده و برای ایستگاه‌های یاسوج، فین کاشان، زاهدان و فریمان در استان های ، کهکیلویه و بویراحمد، اصفهان، سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی حداقل بارندگی به میزان صفر گزارش شده است.
گفتنی است، حجم بارش اول مهر تا ۲۷ آبان معادل ۲۰میلیاردو ۲۷۱ میلیارد مترمکعب می‌باشد.

همچنین مطالعه کنید:

snappdoctor

معرفی اسنپ دکتر و ارائه خدمات رایگان پزشکی برای رانندگان اسنپ

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اسنپ، حالا که دوباره …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *