صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
بررسی مسائل مربوط به پروژه‌های مسکن مهر حوزه جنوب کرمان

بررسی مسائل مربوط به پروژه‌های مسکن مهر حوزه جنوب کرمان

به گزارش کسب و کار نیوز، در این جلسه محمد ساردوئی مدیرکل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان ضمن خیرمقدم به حاضرین بیان کرد: اکثر مسکن‌های مهر در حوزه جنوب کرمان تکمیل شده‌اند ولی تعداد کمی از آن‌ها به دلیل اختلاف فی‌مابین مدیرعامل و اعضاء همچنان نیمه‌تمام باقی‌مانده که مدیران تعاونی‌ها  بایستی هر چه سریع‌تر نسبت به رفع این مشکلات اقدام کنند.
ساردوئی افزود: تا پایان امسال مسکن‌های مهر باید تکمیل گردند.
وی عنوان کرد: یکی از پروژه مسکن مهر پروژه ۱۵۰۰ واحدی مسکن مهر شهر کهنوج است که فاقد متقاضی است در حال رایزنی جهت واگذاری به ارتش جمهوری اسلامی هستیم، همچنین یکی از مسکن‌های مهر در شهر کهنوج  ۱۶۵ واحد آن از حالت سه‌جانبه خارج و در حال تبدیل شدن به خود مالک است.
وی ضمن تشکر از همکاری بانک مسکن از مدیر بانک مسکن استان خواست پیرو دستورالعمل‌ها صادره وام  تعاونی‌ها واجد شرایط در جنوب استان هر چه سریع‌تر از ۳۰ میلیون تومان به ۴۰ میلیون تومان افزایش پیدا کند.
در ادامه مدیر بانک مسکن استان از پیگیری‌های اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان در جهت تکمیل پروژه‌های مسکن مهر و رفع مشکلات آن‌ها قدردانی و در رابطه تسریع در پرداخت وام‌ها تعاونی‌ها باقی‌مانده قول همکاری دادند.
وی همچنین اعلام کرد: برای یکی از تعاونی‌ها که متأسفانه در سال‌های قبل به علت سهل‌انگاری اعضا هیئت‌مدیره وقت از شمول قانون مسکن مهر خارج شده بود از طریق سایر وام‌ها مسکن کمک خواهد شد.
در ادامه تعدادی از مدیران تعاونی مسکن مهر به بیان مشکلات پرداختند که مدیر بانک استان قول حداکثر همکاری و پیگیری جهت حل مشکلات تعاونی‌ها را دادند.

همچنین مطالعه کنید:

قدرت خرید مردم آب می‌رود

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، چون کارگران قدرت خریدی ندارند که بخواهند …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *