صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
نشست کمیسیون اقتصادی تاجیکستان و ایران برگزار شد

نشست کمیسیون اقتصادی تاجیکستان و ایران برگزار شد

به گزارش کسب و کار نیوز، نمایندگی این کمیسیون را از طرف ایران رضا اردکانیان، وزیر نیرو و از جانب تاجیکستان عثمان عثمانزاده، وزیر انرژی و ذخایر آب به عهده داشت. 
مسئولان دفتر مطبوعات وزارت انرژی و ذخایر آب تاجیکستان نیز برگزاری نشست کمیسیون دوجانبه را تایید و گفتند که، در نوبت صبح این نشست که دیروز برگزار شد طرف ها مسئله همکاری های اقتصادی و تجاری، سرمایه‌گذاری، انرژی، حمل و نقل، کشاورزی و صنعت را مورد بررسی قرار دادند.
نشست کمیسیون مشترک بین دولتی با موضوع همکاری های تجاری اقتصادی و فرهنگی میان تاجیکستان و ایران با امضای سند نتیجه جلسه هیات ها به پایان رسید. 
برگزاری این نشست کمیسیون مشترک در جریان سفر محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران به تاجیکستان مطرح و توافق شده بود.
بر اساس این گزارش، رضا اردکانیان با روسای بعضی از وزارت خانه و سازمان هلای تاجیکستان نیز به طور خصوصی ملاقات کرده است.
بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران نیز به تازگی در جمع خبرنگاران گفته بود، مشکل میان تهران و دوشنبه تا حدی حل شده است. 
او همچنین گفت: «در دیدار مفصلی که وزیر امور خارجه با رئیس جمهوری تاجیکستان داشت، مسائل و موضوع های مورد علاقه دو طرف مطرح شد. قرار شد، که در این کشور طی ماههای آینده مسیر جدیدی را آغاز کنیم. »

همچنین مطالعه کنید:

تولید سالانه ۱ میلیون تن تخم مرغ در کشور

به گزارش کسب و کار نیوز، ملک نیا مدیرکل امور دفتر طیور وزارت جهاد کشاورزی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *