صفحه اصلی / راهبرد کمیته ملی المپیک برای حضور قدرتمند در بازی های آسیایی و المپیک

راهبرد کمیته ملی المپیک برای حضور قدرتمند در بازی های آسیایی و المپیک

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از کمیته ملی المپیک، کیومرث هاشمی در سلسله نشست های تخصصی آماده سازی تیم های ملی اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا و المپیک نوجوانان 2018 با رئیسان فدراسیون ‌های ووشو و کبدی گفت: امیدواریم با برگزاری و تداوم این نشست ها ضمن اجرای مصوبات ستاد عالی بازی ها، هماهنگی‌های لازم جهت آماده سازی بهتر تیم ها انجام گیرد.
شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته و اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی نیز در این نشست در خصوص محل برگزاری رقابت ها آسیایی و المپیک نوجوانان و آخرین قوانین و تغییرات صورت گرفته از سوی میزبان گزارشی ارائه کردند.
مهدی علی نژاد رئیس فدراسیون ووشو و حسین اوجاقی سرمربی تیم ملی ووشو نیز با ارائه گزارشی از موفقیت‌های تیم ملی در ماه های اخیر اطمینان دادند که ووشو کاران مانند ادوار گذشته با قدرت کامل در بازی های آسیایی اندونزی حضور خواهند یافت که البته برای رسیدن به این هدف به حمایت بیشتر مسئولان نیاز داریم.
محمد رضا مقصودلو رئیس فدراسیون کبدی نیز گفت: تیم ملی کبدی در دو بخش مردان و زنان با قدرت کامل به مصاف رقبای آسیایی خود خواهد رفت و با توجه به رشد این رشته در میان کشورهای دیگر قاره، امیدوارم در این دوره از بازی ها از کبدی بیشتر حمایت شود.
هجدهمین دوره بازی‌ های آسیایی مردادماه سال1397 در شهر جاکارتا پایتخت اندونزی برگزار خواهد شد.
همچنین سومین دوره بازی های المپیک نوجوانان 9تا20مهرماه سال 97/ یکم تا 12 اکتبر 2018 و با شرکت چهار هزار و 800 ورزشکار 15 تا 18 ساله از 200 کشور جهان در بوینس آیرس پایتخت آرژانتین برگزار خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید:

bankha

بیمه حساب های بانکی میلیاردی

ثمانه نادری به گزارش کسب و کار نیوز، طی سال‌های اخیر کلاه‌برداری‌های الکترونیک به‌روش‌های مختلف از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *