صفحه اصلی / صرف ۱۶۰ میلیارد تومان برای اجرای پروژه مسیر سنندج – مریوان

صرف ۱۶۰ میلیارد تومان برای اجرای پروژه مسیر سنندج – مریوان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کردستان، شهرام ملکی مدیرکل راه و شهرسازی کردستان اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین اقداماتی که در استان انجام گرفت با توجه به اینکه در زمینه زیرساخت راه نسبت به میانگین کشور عقب بودیم نیازسنجی در راستای اولویت‌بندی پروژه‌ها انجام گرفت.
وی با اشاره به تدوین یک میثاق‌نامه در استان در راستای تسریع در اجرای این پروژه‌های زیرساختی گفت: همه کسانی که در کردستان رقم بزنند استفاده شد.
وی با بیان اینکه موانعی در مسیر کار داشتیم که با رایزنی‌های انجام گرفته و حمایت و کمک متولیان و مسوولان امر موانع را برداشتیم، گفت: امروز در پاسخ به اعتمادی که از سوی همه مسوولان به ویژه دستگاه‌های امنیتی هر پروژه‌ای که در استان شروع شده فعال است و هیچ پروژه‌ای در استان به دلیل کمبود اعتبار تعطیل نیست.
مدیرکل راه و شهرسازی کردستان با اشاره به اینکه این پروژه در طول ۶ قطعه کاری فعال است، گفت: برخی از قسمت‌های این پروژه پیشرفت قابل‌توجهی دارد.
ملکی اذعان کرد: طبق قرارداد سه قطعه آخر که مقطع اصلی تونل باغان تا آذر ۹۸ به بهره‌برداری برسانیم.
وی با بیان اینکه همه مقدمات کار برای تسریع در روند پیشرفت پروژه و بهره‌برداری از آن در اواخر سال ۹۷ فراهم است، گفت: تونل اول و دوم این پروژه ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
مدیرکل راه و شهرسازی کردستان بیان کرد: پیشرفت کل پروژه مریوان ـ سنندج حدود ۶۵ درصد است که بابت آن ۱۶۰ میلیارد تومان هزینه شده است

همچنین مطالعه کنید:

کمپین جمع‌آوری کمک‌های غیرنقدی

کمپین فعالان گردشگری و صنایع‌دستی تهران برای کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

به‌گزارش کسب و کار نیوز به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان تهران، پرهام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *