صفحه اصلی / ایدرو و گاز پروم در حوزه نفت ، گاز و انرژی همکاری می کنند

ایدرو و گاز پروم در حوزه نفت ، گاز و انرژی همکاری می کنند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایدرونیوز ، این تفاهم نامه همکاری را منصور معظمی رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و ویتالی مارکلف نایب رئیس شرکت  گاز پروم امضا کردند .
معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت در مراسم امضا این تفاهم نامه تاکید کرد : امضا این تفاهم نامه   فرصتی برای همکاری های توسعه ای فی مابین در زمینه نفت، گاز و انرژی است .
ایدرو و گاز پروم در حوزه نفت ، گاز و انرژی همکاری می کنند
ایدرو و گاز پروم در حوزه نفت ، گاز و انرژی همکاری می کنند
منصور معظمی  با اشاره به سابقه ۵۰ ساله توسعه ای ایدرو در زمینه صنعت و همچنین حوزه نفت و گاز  به ویژه اجرای پروژه های مختلف در پارس جنوبی گفت : سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران آمادگی کامل  برای همکاری با گازپروم دارد .
مدیر عامل ایدرو تصریح کرد : در صورت اجرایی شدن  توافق ها ، این امر می تواند تحولات زیادی را در این خصوص هم برای شما و هم  برای ما و هم این منطقه  بدنبال داشته باشد . وی افزود: امضا این تفاهم نامه به شرکت گاز پروم کمک خواهد کرد  که بتواند از فرصت های صنعتی ایران استفاده کند .
رئیس هیئت عامل ایدرو با اشاره به تعاملات دو کشور در دو حوزه صنعت ریلی و هوایی گفت : موفقیت های خوبی در حوزه صنعت ریلی و راه آهن داشته ایم و در بخش هوایی نیز در حال بررسی و بحث و گفتگو هستیم .
در ادامه ویتالی مارکلوف نائب رئیس شرکت گاز پروم با اشاره به فعالیت های این شرکت در حوزه های گوناگون گفت: در ۲۶ کشور دنیا فعالیت داریم و پروژه¬های مختلف در حوزه نفت ، گاز و انرژی داشته ایم و در صدد هستیم در ایران هم فعالیت وسیعی در این زمینه از مرحله ای ابتدایی تا زنجیره تکامل را خواستاریم .
 

همچنین مطالعه کنید:

startup

تفکر حمایت از استارت‌آپ‌های گردشگری در دولت نیست

مینا حسینی  به گزارش کسب و کار نیوز، این در حالی است که برای توسعه این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *