صفحه اصلی / تلاش برای شلیک به مدیر تعاون ناکام ماند

تلاش برای شلیک به مدیر تعاون ناکام ماند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایلنا، غلامعلی طاعت‌نژاد (مدیر روابط عمومی اداره کا تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد) در ارتباط با حادثه صبح امروز این نهاد گفت: بعد از ساعت 9 صبح، ف.م (مدیرعامل یکی از شرکت تعاونی‌های استان) وارد اتاق آقای قادرپناه (مدیرتعاون) شد و با این بهانه که قصد گفتگوی محرمانه دارم، درب اتاق را بست.
وی با بیان این که از جزئیات گفتگو و یا مشاجرات احتمالی چیزی نمی‌دانیم؛ افزود: فرد مذکور از کیف ویولن یک اسلحه کلاشینکف بیرون می‌آورد و قصد شلیک به قادرپناه را دارد که به علت نزدیکی فاصله، قادرپناه لوله تفنگ را دور می‌کند و مانع شلیک گلوله می‌شود.
طاعت‌نژاد ادامه داد: با این وجود، به دلیلی درگیری فیزیکی که چند دقیقه ادامه داشته و بسته بودن در اتاق، مدیرتعاون از ناحیه سر و صورت مصدوم می‌شود که با ورود همکاران به اتاق، درگیری خاتمه می‌یابد.
وی افزود: ماموران اورژانس، قادرپناه را به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل کردند و فرد ضارب نیز تحویل مقامات انتظامی شده‌است. در حال حاضر وضعیت عمومی قادرپناه مساعد است.
طاعت‌نژاد در پایان گفت: باز هم تاکید می‌کنم هیچ تیراندازی صورت نگرفته، اما فرد ضارب قصد این کار را داشته است که خوشبختانه موفق نشده‌است.

همچنین مطالعه کنید:

دست دوم های از رده خارج پرحادثه

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، طی چند روز گذشته مشکلات و نقص …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *