صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
صنایع برای ماندن در عرصه رقابت باید محصولات دانش بنیان تولید کنند

صنایع برای ماندن در عرصه رقابت باید محصولات دانش بنیان تولید کنند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، رضا رحمانی روز یکشنبه در بازدید از بزرگترین پالایشگاه غلات کشور در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز با اشاره به وجود رقبای بین المللی در عرصه تولید، افزود: صنایع و مراکز تولیدی کشور از این پس ملزم به حرکت در مسیر دانش محوری و تولیدات دانش بنیان هستند.
وی اظهار کرد: یکی از سیاست های اصولی وزارت صنعت ، معدن و تجارت طبق فرمایش مقام معظم رهبری این است که مانع از واردات محصولات مشابه شود و از تولید داخلی حمایت کند. 
وی افزود: دولت این موضوع را سرلوحه کار خود قرار داده و حمایت از محصولات دانش بنیان وصادرات آنها، فعال سازی ظرفیت ها و تکمیل زنجیره ارزش را جزو اولویت های خود قرار داده است. 
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تولید گفت: در ماه های گذشته تامین شکر مورد نیاز کشور یکی از دغدغه ها بود که مشکلات فراوانی از جمله تامین آب کشاورزی برای چغندر قند و نیشکر را داشت اما با توسعه صنعت تاحدودی از دغدغه ها کاسته است. 

همچنین مطالعه کنید:

کارگران چند سال پس انداز کنند خانه می‌خرند؟

به گزارش کسب و کار نیوز، حمید نجف راهکارهای خانه دار شدن کارگران در شرایط …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *