صفحه اصلی / گزارش حادثه پالایشگاه تهران آماده است

گزارش حادثه پالایشگاه تهران آماده است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایلنا،  «حاتم شاکرمی» مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران می‌گوید: حادثه روز پنجم آبان‌ماه  پالایشگاه نفت تهران به دلیل نبود نظارت و دقت کافی بر اجرای عملیات تعمیرات اتفاق افتاده است.
این حادثه که شامگاه روز جمعه اتفاق در واحد آیزوماکس پالایشگاه شهید تندگویان اتفاق افتاد، شش کشته و دو زخمی با سوختگی بالای 90 درصد برجای گذاشته است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با بیان اینکه به دلیل انجام تعمیرات، در زمان حادثه واحد آیزوماکس در بخش جنوبی پالایشگاه نفت تهران از دسترس خارج شده بود، تصریح کرد: پالایشگاه نفت تهران باید در فرایند تعمیرات خود بازنگری کند، این بخش به منظور جلوگیری از حادثه از دسترس کارگران خارج شده بود و قاعدتا نباید حادثه‌ای پیش می‌آمد.
شاکرمی بابیان اینکه گزارش حادثه پالایشگاه نفت تهران تهیه شده و هم اکنون کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی نیز برای بررسی حادثه ورود کرده است، افزود: اگر کنترل بیشتر و بهتری در زمان تعمیرات صورت می گرفت این حادثه پیش نمی آمد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با اشاره به روند کار پالایشگاه نفت تهران در واحد آیزوماکس، تصریح کرد: پالایشگاه  نفت تهران بر اساس روند کاری که دارد و بر اساس نیاز هر چند وقت یک بار دست به تعمیرات اساسی در بخش های مورد نیاز خود می‌زند.
شاکرمی افزود: از قرار معلوم تکنسین های واحد تعمیرات حس می‌کردند که تعمیرات گذشته روی کیفیت کار تاثیر گذاشته است و باید تعمیرات را ادامه می دادند.

همچنین مطالعه کنید:

job

۴توصیه برای حفظ سلامت روان در محیط کار

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، متخصصان و روانشناسان راه‌حل‌های زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *