صفحه اصلی / عملکرد و صورت های مالی منتهی به 30 اسفند 1395 تصویب شد

عملکرد و صورت های مالی منتهی به 30 اسفند 1395 تصویب شد

 در این جلسه که به ریاست دکتر سعید قربانی به عنوان رئیس و آقایان مجید شایسته و دکتر حسن رضا دلیری به عنوان نُظار و محمدرضا مجدرضایی به عنوان منشی و با حضور مدیر عامل و نمایندگان بیمه مرکزی و سازمان های حسابرسی و بورس برگزار شد، عملکرد شرکت و صورت‌های مالی منتهی به 30 اسفند ۱۳۹5 مورد بررسی قرار گرفت و با کثریت آراء به تصویب رسید.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بیمه آرمان، در این جلسه علیرضا بیانیان مدیر عامل به ارائه گزارشی از عملکرد و دستاوردهای بیمه آرمان در سال ۱۳۹۵ پرداخت. بیانیان بخشی از اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در سال ۱۳۹۵ را اصلاح ترکیب پرتفوی، جذب اکانت های جدید، پیگیری وصول مطالبات معوق، تکمیل قراردادهای بانک مسکن، اصلاح فرایندها و دستورالعمل ها وکاهش و برگشت قابل توجه هزینه های جاری شرکت برشمرد.
وی همچنین از افزایش سرمایه شرکت از 120 میلیارد تومان به 150 میلیارد تومان تا پایان سالجاری و در نهایت به 200 میلیارد تومان طی یک برنامه دو ساله خبر داد.
مدیر عامل بیمه آرمان در پایان از سهامداران، کارکنان، مدیران، معاونان و اعضای هیأت مدیره شرکت در طول این مدت قدردانی کرد و گفت: همه همکارانم با تلاش های شبانه روزی خود و بدون هیچ چشم داشتی این کارنامه یکساله شرکت را رقم زدند و امیدواریم با بررسی و تصویب گزارش حسابرس و بازرس قانونی، تلاش ایشان مورد تأیید و تقدیر قرار بگیرد تا با انگیزه بیشتری اهداف شرکت را تحقق بخشند و جایگاه شرکت را ارتقاء دهند. 
بر اساس گزارش هیأت مدیره، این شرکت در سال 1395 حدود 2/230میلیارد ریال حق بیمه تولید کرده است که در مقایسه با سال قبل از آن 6 درصد کاهش داشته است.  از این رقم، 211 میلیارد ریال بصورت مستقیم (8/8 درصد) و 163 2 میلیارد ریال (91/2 درصد) بصورت غیر مستقیم تولید شده است.
همچنین خسارت پرداختی سال 1395 مبلغی حدود  506 1 میلیارد ریال است که در مقایسه با سال قبل از آن، 1 درصد کاهش داشته است. نسبت خسارت سال1395 نیز، معادل 68 درصد بود  که در مقایسه با سال قبل از آن 4 درصد رشد داشته است.
براساس عملکرد12ماهه منتهی به 1395/12/30 این شرکت همچنین مبلغ 100,150 میلیون ریال سود خالص شناسایی کرده است که مبلع 10 ریال سود برای هر سهامدار تصویب شد.
در این جلسه همچنین مؤسسات حسابرسی آزموده کاران و بهراد مشار به عنوان حسابرسان اصلی و علی البدل (پس از تأیید بیمه مرکزی ج.ا.ا ) و روزنامه دنیای اقتصاد نیز به عنوان روزنامه رسمی شرکت تعیین و انتخاب شدند.

همچنین مطالعه کنید:

SAIPA

پیش فروش دو محصول سایپا از فردا + شرایط

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از خودروبانک؛ در طرح پیش فروش گروه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *