صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
جزئیات مراسم معارفه و تودیع مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران

جزئیات مراسم معارفه و تودیع مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی مازندران، آئین تکریم از خدمات حیدر نوروزی و محمود ذوالفقاری به‌عنوان مدیرکل سابق و سرپرست و معارفه عبدالله بهادری به‌عنوان مدیرکل راه و شهرسازی مازندران امروز در سالن هواشناسی استان برگزار شد.
سیدسعید سیدعلایی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی در آئین تکریم و معارفه مدیران کل راه و شهرسازی مازندران از جمله اقدامات اساسی مجموعه وزارت راه و شهرسازی را اصلاح ساختار و مدیریت سرمایه انسانی برشمرد و افزود:
با تنظیم سند برنامه مدیریت سرمایه انسانی در سال گذشته و امسال و تصویب آن در سازمان امور استخدامی اولین سند برنامه مجموعه وزارت راه و شهرسازی به تصویب و از محل آن مجوزی برای استخدام نیروهای جدید کارشناسی، کارشناسی ارشد و بالاتر اخذ شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی ایجاد دو معاونت حمل‌ونقل و بازآفرینی شهری را از چارت‌های سازمانی جدید پیش‌بینی شده برای ادارات کل راه و شهرسازی پس از انتزاع معاونت راهداری بیان کرد.
وی اضافه کرد: در ساختار جدید ایجادی در مجموعه وزارت راه و شهرسازی در استان‌های کشور مدیرکل راه و شهرسازی استان‌ها همچنان به‌عنوان نماینده عالی وزیر در استان‌ها و رئیس شورای حمل‌ونقل باقی می‌ماند.
مدیرکل سابق راه و شهرسازی مازندران در این مراسم ساخت یک هزار و ۳۰۰ کیلومتر راه روستایی، تکمیل و بهره‌برداری از کمربندی ۴ شهرستان، بهره‌برداری از ۱۸ هزار مسکن مهر باقی‌مانده از دولت گذشته را از مهم‌ترین خدمات راه و شهرسازی مازندران در دولت یازدهم اعلام کرد.
حیدر نوروزی تکمیل ۲ بیمارستان، در دست اجرا قرار گرفتن ۴ بیمارستان جدید و پیش‌بینی کمربندی برای ۸ شهرستان دیگر مازندران را از خدمات دولت یازدهم در حوزه راه و مسکن دانست.
عبدالله بهادری مدیرکل جدید راه و شهرسازی مازندران در آئین معارفه خود ضمن قدردانی از فعالیت‌های مهندس نوروزی و محمود ذوالفقاری در دوران سرپرستی اظهار کرد: مازندران با وجود پتانسیل‌های فراوان برای گردشگری و همچنین برخورداری از مواهب طبیعی و دریا می‌تواند با سرمایه‌گذاری مناسب و راه ارتباطی ایمن از طریق جذب مسافر و گردشگر سهم بسیار زیادی در رشد و شکوفایی اقتصاد برای خود منطقه و کشور داشته باشد.
وی با اشاره به اعتماد وزیر راه و شهرسازی و مجمع نمایندگان مازندران ابراز امیدواری کرد: با تعامل بین دستگاه‌های اجرایی و مسئولین استانی بتوانم در حوزه راه و شهرسازی منشأ خدمات ارزنده‌ای باشم.

همچنین مطالعه کنید:

انباشت پرونده های وام کرونا در بانک ها

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، نخست آنکه بسیاری از این بنگاه ها …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *