صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
۲۰ سالگی «سه‌شنبه‌ها با موری»

۲۰ سالگی «سه‌شنبه‌ها با موری»

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر به نقل از دیلی هرالد، میچ آلبوم امروز شنبه در ساوت بارینگتون در حومه شیکاگو حاضر می‌شود تا ۲۰ساله شدن کتاب پرفروش «سه‌شنبه‌ها با موری» را گرامی بدارد و برای دوستدارانش این کتاب را امضا کند.
 
این کتاب درباره گذراندن روزهای یک دانشجو با استادش موری شوارتز در آخرین روزهای زندگی وی است. آلبوم کتاب‌های دیگری نیز دارد که «پنج نفری که در بهشت ملاقات می‌کنی» و «پیام‌های جادویی از فرانکی پِرِستو» از جمله آنهاست.
 
این نویسنده آمریکایی بیش از ۴۰ میلیون نسخه کتاب فروخته و کتاب‌هایش به ۴۲ زبان در ۵۰ کشور ترجمه و منتشر شده است.
 
او هنوز به‌عنوان ستون‌نویس «دیترویت فری‌پرس» کار می‌کند و یک برنامه رادیویی دارد. زمانی او به عنوان ستون‌نویس ورزشی شناخته می‌شد اما کارش را به نویسندگی کتاب و خبرهای خاص برای روزنامه گسترش داد.
 
این نویسنده فعالیت‌های بشردوستانه نیز دارد و اداره کننده یک یتیم‌خانه در پورت دوپرنس هاییتی و چند خیریه است که برای شهروندان کم‌درآمد دیترویت کمک جمع می‌کند.
 
«سه‌شنبه‌ها با موری» در سال ۱۹۹۷ منتشر شد و داستان آن درباره ماجرای واقعی ارتباط موری شوارتز با شاگردش میچ آلبوم است. قهرمان اصلی داستان بیمار است، بیماری او بتدریج اعضای بدن را از کار می‌اندازد و باعث مرگ سلولی بافت‌ها و ماهیچه‌های بدن می‌شود، موری مرگ را پذیرفته؛ او خواهد مرد اما در واپسین روزهای زندگی می‌خواهد به کمال برسد.
 
این کتاب به فارسی نیز ترجمه و منتشر شده است.
 
آلبوم این کتاب را فقط برای ادای دینی به استادش نوشت و کتاب در چاپی محدود منتشر شد، اما پاسخ به آن آنقدر باورنکردنی بود که این کتاب بلافاصله در راس پرفروش‌ها جای گرفت و ۳۵۰ هفته همان جا ماند.
 
نسخه خاصی برای گرامیداشت بیستمین سال انتشار این کتاب به بازار آمده که شامل مقدمه‌ای به قلم آلبوم و درباره رابطه او با موری است.

همچنین مطالعه کنید:

شمارش معکوس اخذ مالیات از خانه های خالی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در جلسه علنی مذکور با ۱۵۰ رأی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *