صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
انتخاب هومن توکلیان برای جایزه جهانی صلح و ورزش

انتخاب هومن توکلیان برای جایزه جهانی صلح و ورزش

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، هومن توکلیان عضو ایرانی – آمریکایی اتحادیه جهانی کشتی و عضو کمیسیون "ورزش برای همه" اتحادیه جهانی کشتی، جایزه صلح ورزشی جهان را برای اقدام دیپلماتیک به خود اختصاص داد.
سایت اتحادیه جهانی کشتی در این باره نوشت: توکلیان که کشتی گیر سابق نیویورک است، چندین سال تلاش کرد تا رابطه و ارتباط معناداری بین فدراسیون‌های کشتی ایران و آمریکا برقرار کند.
در سال ۲۰۱۷ اقدامات او در مورد حضور تیم کشتی آمریکا در جام جهانی ۲۰۱۷ کشتی آزاد که در ایران برگزار می‌شد حیاتی بود. این در حالی بود که دو کشور بر اساس رخدادهای جهانی از هم فاصله گرفته بودند.
توکلیان به عنوان یک واسطه ورزشی بین دو فدراسیون میانجیگری کرد تا تضمین داده شود که تمام ویزاهای کشتی گیران آمریکایی صادر خواهد شد و آنها در زمان مبارزه کردن در ایران رفتارهای متقابل فرهنگی مناسبی را دریافت خواهند کرد.
هومن توکلیان در مورد کسب این جایزه گفت: "من در مقابل این انتخاب احساس فروتنی می کنم. فکر می کنم که این وقایع نشان داد در ورزش خصوصاً کشتی، مردم از طرق مختلف که بر مشکلات ژئوپلیتیک ارجحیت دارد، با یکدیگر در ارتباط هستند. من از فدراسیون کشتی ایران برای حمایت و همکاریشان تشکر می‌کنم. همچنین از فدراسیون کشتی آمریکا نیز قدردانی می‌کنم که من را به عنوان سرپرست تیم شان در چنین مسابقات مهمی در جام جهانی انتخاب کردند."
مراسم اعطای جایزه صلح و ورزش در تاریخ هفتم دسامبر در موناکو برگزار خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید:

تداوم گران فروشی در بازار لوازم خانگی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، این سایت، سامانه اطلاع رسانی قیمت کالا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *