صفحه اصلی / برگزاری سیمنار آموزشی آشنایی با اصول و مبانی پدافند غیرعامل و مدیریت‌بحران در بندر نوشهر

برگزاری سیمنار آموزشی آشنایی با اصول و مبانی پدافند غیرعامل و مدیریت‌بحران در بندر نوشهر

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از سازمان بنادر و دریانوردی، حسن یکدله‌پور با اعلام این مطلب افزود: این دوره آموزشی در راستای اجرای مفاد قانون برنامه ششم توسعه جمهوری اسلامی در جهت ترویج فرهنگ پدافند غیر عامل و جلوگیری از بروز خسارت‌های بیشتر در هنگام وقوع حوادث و با هدف ارائه خدمات مطلوب به مشتریان برگزار گردید.
بر اساس این گزارش، مهندس فرهاد بنی زمان از مشاوران سازمان بنادر و دریانوردی در حوزه پدافند غیرعامل، در این دوره آموزشی با اشاره به اصول و احکام حوزه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران، تمهیدات و نحوه تقسیم‌بندی آن و مدیریت آن در کشور، سامانه فرماندهی سانحه و چرخه مدیریت بحران برای شرکت کنندگان در این سمینار تشریح کرد.
گفتنی است سمینار آموزشی پدافند غیر عامل با حضور مسئولان و کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران و شرکت‌های تابعه، روز چهارشنبه ۱۰ آبان ماه در سالن اجتماعات بندر نوشهر برگزار شد .
همچنین در حاشیه این سمینار آموزشی مانور حریق جامدات و مایعات قابل‌اشتعال به منظور ارتقاء دانش و آگاهی پرسنل عملیاتی و آماده به‌کاری تجهیزات مربوطه و همچنین مانور مقابله با نفوذ با حضور کارکنان ادارات و واحدهای ذیربط در محوطه ضلع شرقی بندرنوشهر با موفقیت برگزار شد.

همچنین مطالعه کنید:

کمپین جمع‌آوری کمک‌های غیرنقدی

کمپین فعالان گردشگری و صنایع‌دستی تهران برای کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

به‌گزارش کسب و کار نیوز به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان تهران، پرهام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *