صفحه اصلی / استارت‌آپ‌های برتر توسط وزیر علوم تقدیر می‌شوند

استارت‌آپ‌های برتر توسط وزیر علوم تقدیر می‌شوند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، جلال بختیاری در بیست‌و‌سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها اظهار کرد: هفته پژوهش و فناوری امسال از ۴ آذرماه ۹۶ در استان‌ها با ریاست استاندار و به دبیری روسای دانشگاه‌های مادر استان‌ها آغاز شود.
وی افزود: امسال از نزدیک فعالیت‌ها در ستادهای استانی توسط وزارت علوم مورد بازدید قرار می‌گیرد تا با برنامه‌ریزی منسجمی کار خود را در هفته پژوهش شروع کنند.
 مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری وزارت علوم بابیان اینکه از هر استان ۳ ایده برای حضور در نمایشگاه هفته پژوهش انتخاب می‌شود، عنوان کرد: در سال گذشته تعداد ۳ هزار و ۴۰۰ طرح و فناوری در نمایشگاه حضور داشتند ولی امسال پیش‌بینی می‌شود که بیش از ۵ هزار طرح را به نمایش بگذاریم.
وی در خصوص تفاوت نمایشگاه هفته پژوهش امسال با سال گذشته بیان کرد: زمان‌بندی این نمایشگاه تغییر اساسی کرده و از سوی دیگر بنا داریم میزان قراردادها را افزایش دهیم به‌طوری‌که هدف ما ۱۲۰ میلیارد تومان به بالاست.
بختیاری بابیان اینکه طبق روال هرساله به طرح‌های برتر جایزه‌ای اعطا می‌شود، عنوان کرد: علاوه بر برترین‌های استانی، از ۱۰۰ استارت‌آپی که در نمایشگاه حضور می‌یابند ۱۰ استارت‌آپ برتر انتخاب می‌شود و از آن‌ها در راستای اجرایی شدن طرحشان حمایت خواهند شد.
وی با اشاره به نحوه حمایت‌ها از این استارت‌آپ‌ها گفت: علاوه بر تقدیر از طرح‌ها و استارت‌آپ‌های برتر توسط وزیر، آن‌ها را به پارک‌های علمی و فناوری و بخش‌های مختلف علمی و فناوری معرفی می‌کنیم تا بتوانند طرح‌های خود را در قالب یک شرکت دانش‌بنیان به نتیجه برسانند.

همچنین مطالعه کنید:

motivationandsuccessbodyimage

وعده درمانی در اکوسیستم استارت آپی

مینا حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، رکود اکوسیستم استارت‌آپی ایران و شدت گرفتن مهاجرت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *