صفحه اصلی / بلوک مدیریتی شرکت خدمات هوایی سامان عرضه می‌شود

بلوک مدیریتی شرکت خدمات هوایی سامان عرضه می‌شود

 شرکت هواپیمایی ماهان در نظر دارد 66.05 درصد از سهام شرکت خدمات هوایی سامان را به طور یکجا و شرایطی روز سه‌شنبه مورخ 23 آبان ماه در معرض فروش بگذارد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی فرابورس ایران، تعداد سهامی از شرکت خدمات هوایی سامان که روی تابلو معاملات بازار سوم می‌رود 43 میلیون و 199 هزار و 980 سهم از 35 میلیون و 400 هزار سهم منتشره این شرکت است و قیمت پایه‌ای که برای هر سهم آن منظور شده 12 هزار و 500 ریال است که خریداران باید 3 درصد از قیمت پایه کل 3 درصد آن را برای حضور در رقابت خرید این عرضه پرداخت کنند.
شرکت خدمات هوایی سامان که معاف از ثبت و غیر بورسی است در زمینه تصدی و تامین امور مربوط به خدمات پشتیبانی زمینی و جابه‌جایی مسافر به هواپیما و بالعکس، تخلیه و بارگیری بار و پست فرودگاه‌های خدمات ترمینال مسافر کشور برای ارائه خدمات به شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و خارجی به فعالیت مشغول است.
آخرین سرمایه شرکت با سال مالی منتهی به 29 اسفندماه رقم 817 میلیارد و 500 میلیون ریال است و سهامداران عمده آن با قید تعداد سهام شرکت هواپیمایی ماهان با تعداد 43 میلیون و 199 هزار و 985 سهم، شرکت خدمات هوایی کشور آسمان با 12 میلیون و 599 هزار و 990 سهم و آقای عبدالله کمالی با 9 میلیون و 600 هزار سهم و سایر سهامداران با تعداد 25 سهم هستند.

 

همچنین مطالعه کنید:

بازار بی رونق خودرو

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز در واقع مشتریان با وجود نزولی شدن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *