صفحه اصلی / پیام مدیرعامل بانک گردشگری در گرامیداشت روز جهانی گردشگری

پیام مدیرعامل بانک گردشگری در گرامیداشت روز جهانی گردشگری

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری، «علی اصغر سفری»، مدیرعامل بانک گردشگری، در پیامی روز جهانی گردشگری را گرامی داشت. به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، در پیام سفری آمده است:
«گرامیداشت روز جهانی گردشگری، نکوداشت آیین ها، سنت ها، فرهنگ ها و ارزش های بومی و جهانی است و ارج نهادن به تلاش تمام کسانی که انسان ها را از پیر و جوان و زن و مرد، به کسب تجربیات تازه در سفرها و بهتر زیستن ترغیب می کنند. شعار پر معنای «گردشگری پایدار، ابزار توسعه»، آینه شناخت ملزومات امروز کشورها به ویژه کشورهای در حال توسعه برای پیشرفت و استفاده بهینه از داشته ها است. گویی در جهانی که از نظر اتکای اقتصادی و سیاسی به منابع طبیعی، صنایع بزرگ و محصولات سنتی خلق ارزش اقتصادی به حد اشباع نزدیک می شود، به هوایی تازه نیاز است که در فضای گردشگری تعریف می شود و می تواند چرخ حیات بخش توسعه را با نیروی تمام نشدنی فرهنگ و ارزش های انسانی به چرخش درآورد.
من به نمایندگی از تنها بانک تخصصی حوزه گردشگری که افتخار عضویت در سازمان جهانی جهانگردی را دارد، روز جهانی گردشگری را که فلسفه وجودی آن تعمق دوباره بر مفاهیم ذکر شده است، در کنار جنابعالی و تمام نقش آفرینان این صنعت گرامی می دارم و امیدوارم گردشگری پایدار، فراتر از یک شعار به زمینه و ابزار توسعه پایدار تبدیل شود و با ترویج «گردشگری برای همه»، بتوان این ابزار را بیش از پیش در خدمت رفاه و سعادت تمام انسان ها قرار داد».
گفتنی است 27 سپتامبر هر سال به عنوان روز جهانی گردشگری در سراسر جهان گرامی داشته می شود. بانک گردشگری، تنها بانک ایرانی است که به شکل رسمی در سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) عضویت دارد.

همچنین مطالعه کنید:

فرصت طلبی اپلیکیشن های ایرانی از قطعی اینترنت

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، یکی از کاربران نقشه “ویز” در گفت و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *