صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
خیز چین برای رشد اقتصادی ۱۵ درصدی

خیز چین برای رشد اقتصادی ۱۵ درصدی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر،  به نقل از خبرگزاری شینهوا، برنامه اقتصادی جدید چین قادر به بالا بردن تولید ناخالص داخلی این کشور در سال ۲۰۱۷ میلادی به ۱۲ درصد در سال است که یک رقم شگفت انگیز است.
در همین حال چینی ها استراتژی توسعه ادغام بخش نوآوری و صنعت را کلید زده اند؛ این در حالی است که در سال ۲۰۱۴ میلادی بخش های جدید اقتصادی منجر به کمک تقریبا ۸ درصدی به تولید ناخالص داخلی چین شده بود. 
همچنین بررسی های انجام گرفته در بخش صنایع استرتژیک چین از قبیل انرژی جدید و بخش های تولیدی پیشرفته حاکی از کمک تقریبا ۱۰ درصدی آنها به تولید ناخالص داخلی این کشور در سال جاری میلادی دارد.
بر همین اساس، بخش های جدید اقتصادی چین بعنوان مسیری برای گذر از «تغییرات کمی» به «تغییرات کیفی» مطرح است. همچنین توسعه اقتصادی چین می بایستی متکی به تلفیق فناوری و تولید صنعتی باشد و این کار باید انجام گیرد تا این اطمینان حاصل شود که پیشرفت در نوآوری به تولید می انجامد.
بر پایه این گزارش دولت چین پیش بینی کرد که رشد تولید ناخالص داخلی این کشور تا سال ۲۰۲۰ میلادی با کمک بخش های اقتصادی نوظهور ۱۵ درصد خواهد بود.

همچنین مطالعه کنید:

هزینه های کنسلی به مردم پرداخت نمی شود

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، این در حالی است که به رغم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *