صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
دستفروشان معضلی برای بازار میوه و تره بار

دستفروشان معضلی برای بازار میوه و تره بار

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، بهرام مهدوی در گفت وگو حضور دستفروشان را موجب نارضایتی اصناف عنوان کرد و  افزود: فعالیت دستفروشان باعث شده تا واحدهای صنفی از وضعیت فعلی ناراضی باشند اما واقعیت این است که ما نمی توانیم به یک باره دست فروشان را از چرخه خارج کنیم.
وی ادامه داد: کشور با مشکل بیکاری دست و پنجه نرم می کند و دستفروشان نیز با این کار هزینه های خانواده های خود را تامین می کنند و با حذف یکباره آنها مشکلات زیادی برای خانواده هایشان بوجود خواهد آمد.
مهدوی راهکار اصلی ممانعت از فعالیت دستفروشان را ساماندهی آنان دانست و گفت: بهترین راه برای مقابله با پدیده دستفروشی، ساماندهی است که انتظار داریم شوراهای اسلامی شهر و شهرداری برای ساماندهی این افراد همکاری لازم را داشته باشند و با دایر کردن مکان های مشخص در سطح شهر زمینه استقرار آنان را فراهم کنند.
وی در مورد وضعیت بهداشتی واحدهای صنفی بهارستان خاطرنشان کرد: در این زمینه کارهای زیر بنایی بسیار خوبی انجام پذیرفته که رضایت مردم را نیز به همراه داشته است.

همچنین مطالعه کنید:

حک لوگو لوازم خانگی اصل روی کالای قاچاق

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، اغلب این لوازم خانگی ها، کالاهای بانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *