صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
اجرای ۴۱ عملیات روکش و لکه‌گیری آسفالت در محورهای مواصلاتی استان همدان

اجرای ۴۱ عملیات روکش و لکه‌گیری آسفالت در محورهای مواصلاتی استان همدان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان، محمد رودباری گفت: با توجه به شرایط آب و هوایی استان و دیگر عوامل محیطی، فعالیت‌های گسترده‌ای در زمینه ترمیم، لکه‌گیری و روکش آسفالت در محورهای ارتباطی استان از سوی این اداره کل در حال انجام است.
وی افزود: از این رو به منظور تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۱۵ هزار و ۲۱۲ متر طول درزگیری و ۱۰۱ هزار و ۱۱۸ مترمربع لکه‌گیری، ۱۱ کیلومتر آسفالت شانه شنی راه‌ها، ۸ کیلومتر آسفالت حفاظتی (میکروسرفیسینگ) و ۱۱۵ کیلومتر اصلاح شیب شیروانی در محورهای مواصلاتی استان انجام شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان با تأکید بر اینکه طرح‌های مختلفی در حوزه راهداری در دست اقدام و پیگیری است، بیان کرد: هم‌اکنون نیز ۸ طرح آسفالت در حال اجرا است.
رودباری تصریح کرد: افزون بر ۱۱۵ میلیارد ریال از منابع سازمان راهداری به منظور بهسازی، ترمیم و مرمت راه‌ها به استان همدان اختصاص یافته است.

همچنین مطالعه کنید:

پوشش توزیع رانت در قالب قرعه کشی

به گزارش کسب و کار نیوز، سالهاست با فساد ساختاری در سیستم ثبت‌نام خودرو روبرو …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *