صفحه اصلی / بهره‌برداری از آسفالت محور روستایی کردکوی – درازنو در استان گلستان

بهره‌برداری از آسفالت محور روستایی کردکوی – درازنو در استان گلستان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان، حسین محبوبی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان در بازدید از پروژه آسفالت محور کوهستانی درازنو در گفتگو با واحد خبرگزاری صدا و سیمای استان گفت: طول محور ۲۵ کیلومتر است که طی سال‌های گذشته ۱۹/۵ کیلومتر آن انجام و امسال ۵/۵ کیلومتر آن در دست بهسازی قرار دارد.
وی در این خصوص افزود: محور ارتباطی درازنو به‌عنوان یک راه کوهستانی و دارای شش روستا و وجود سایت هواپیمایی، فرستنده صدا و سیما و مناطق گردشگری از اهمیت خاصی برای استان و کشور دارا است که این اداره کل در این راستا اقدام به بهسازی محور فوق نموده است.
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان عملیات اجرا شده در این محور را شامل زیرسازی، احداث ابنیه فنی و اصلاح برخی از نقاط ذکر کرد.
محبوبی اعتبار مورد نیاز این پروژه را در سال جاری ۹۵ و ۹۶ دو میلیارد و سیصد میلیون تومان اعلام و افزود: تاکنون ۱۵۰ میلیون تومان از منابع استانی به این اداره کل تخصیص یافته است.
گفتنی است در این بازدید جمالی فرماندار شهرستان کردکوی، بخشدار، مدیریت ساخت و توسعه راه‌های اداره کل و رئیس اداره راه و شهرسازی کردکوی، محبوبی راه همراهی کردند.

همچنین مطالعه کنید:

boodjeh

جایگزین‌های نفت در بودجه

ثمانه نادری به گزارش کسب و کار نیوز، دراین‌ راستا سازمان برنامه اعلام کرده است شفافیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *