صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
توکلیان: نتایج پاریس واقعیت کشتی ایران نبود

توکلیان: نتایج پاریس واقعیت کشتی ایران نبود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از امیر توکلیان درباره آخرین وضعیت تیم ملی کشتی آزاد ایران در آستانه اعزام به رقابت‌های داخل سالن آسیا در عشق آباد ترکمنستان اظهار کرد: بازی‌های داخل سالن آسیا مانند بازی‌های آسیایی از سطح بالایی برخوردار است و همه حریفان درجه یک و عنوان‌دار جهان و المپیک پا به این رقابت‌ها می‌گذارند. بیش‌تر کشورهای شرکت کننده با ترکیب اصلی به این رقابت‌ها می‌آیند و سطح کیفی مسابقات بالاست. امیدوارم تیم ایران نتایج خوبی در این رقابت‌ها کسب کند تا بار دیگر قدرت کشتی ایران را نشان بدهیم.
مربی تیم ملی کشتی آزاد افزود: تیم ایران با ترکیبی جوان پا به این رقابت‌ها می‌گذارد و ۶ نفر از کشتی گیران اعزامی ایران برای نخستین‌بار است که در رقابت‌های رسمی به روی تشک می‌روند. انتخابی تیم ملی این فرصت را در اختیار جوانان گذاشت که خود را به کادر فنی تیم ملی نشان بدهند و اعتماد کادر فنی را جلب کنند. ما تمامی نفرات دوم رقابت‌های انتخابی را برای حضور در این رویداد انتخاب کرده‌ایم و پای قانون انتخابی ایستاده‌ایم. نفرات اعزامی ۴۰ روز در اردو بوده‌اند و امیدوارم بتوانیم مانند بسیاری از رویدادها بار دیگر با کسب نتایج خوب دل مردم را شاد کنیم.
او درباره انتقادات به نتایج تیم ملی کشتی آزاد در رقابت‌های جهانی پاریس نیز خاطرنشان کرد: کشتی ورزش مظلومی است چرا که وظیفه این رشته، قهرمانی و مدال‌آوری تحت هر شرایطی شده است اما هیچ گاه اتاق فکری از سوی مسوولان تشکیل نشده که این نتایج چگونه به‌دست آمده است. قبول دارم در رقابت‌های جهانی اشتباهاتی داشتیم که به کسب این نتایج منجر شد اما مطمئن باشید نتایج جهانی پاریس واقعیت کشتی ایران نیست و این موضوع را در رقابت‌های پیش‌رو نشان خواهیم داد. کشتی به عنوان رشته‌ای پرطرفدار و افتخارآفرین شایسته حمایت‌های بیش‌تر است تا بتواند انتظارات را به‌خوبی برآورده کند.
توکلیان در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نیست برخی نفرات امتحان پس داده که نتوانسته‌اند انتظارات را برآورده کنند از تیم ملی کنار گذاشته شوند و میدان به جوان‌ترها داده شود گفت: ما فرآیندی را تعریف کرده‌ایم که همه کشتی گیران از حقوق مساوی و برابر برای حضور در تیم ملی برخوردار باشند اما وقتی کشتی‌گیری نمی‌تواند جسارت، خلاقیت و غیرت ایرانی را به نمایش بگذارد و از حریفان ترس دارد قطعا کادر فنی جلوی این افراد را خواهد گرفت. از این پس نیز در انتخاب نفرات اعزامی به رویدادهای جهانی علاوه بر نتایج انتخابی تیم ملی، نتایج نفرات برتر در رویدادهای بین‌المللی مهم نیز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد تا بهترین‌ها انتخاب شوند.

همچنین مطالعه کنید:

حاشیه سود ۴۷ درصدی پلیمر آریا ساسول در سال ۹۸

هفتادوششمین نشست خبری یک دیدار، یک عرضه به مناسبت عرضه اولیه ۵ درصد از سهام …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *