صفحه اصلی / اوبامیانگ: دیگر آرزوی پیوستن به رئال را ندارنم

اوبامیانگ: دیگر آرزوی پیوستن به رئال را ندارنم

به گزارش کسب و کار نیوز و به نقل از کیکر، پیر امریک اوبامیانگ ماشین گلزنی بوروسیا دورتموند تا آستانه جدایی از دورتموند پیش رفت ولی در نهایت تصمیم گرفت تا در این بماند.  
تیم‌هایی چون میلان ایتالیا، تیانجین و رئال مادرید خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن بودند ولی در نهایت گلزن گابنی تصمیم گرفت تا در این تیم بماند.  
پیر امریک اوبامیانگ درباره حضور در دورتموند و احتمال پیوستن به رئال مادرید گفت: درست نیست من درباره پیوستن به رئال مادرید صحبت کنم چون آن‌ها من را نمی‌خواهند. من دوست دارم در دورتموند بمانم و کارم را در این تیم پیش ببرم. دیگر آرزویی مبنی بر جدایی از دورتموند و پیوستن به رئال مادرید ندارم. دیگر پیوستن به رئال مادرید رویای من نیست.  من قرار بود از دورتموند جدا شوم و حتی با سران دورتموند هم مبنی بر جدایی از این تیم توافق کردیم و ناراحت شدم از این که برنامه من برای جدایی از دورتموند به سرانجام نرسید ولی در عین حال از این که در دورتموند ماندم نیز خوشحال هستم و دوست دارم حضورم را در این تیم ادامه دهم.
اوبامیانگ در این فصل در ۵ بازی برای بوروسیا دورتموند موفق شده است. ۵ گل به ثمر برساند و همین باعث شده است تا او به دورتموند برای صدرنشینی در لیگ کمک کرده باشد. او فصل گذشته ۳۱ بار برای تیمش گلزنی کرد تا عنوان آقای گلی رقلابت های بلوندسلیگا را بالاتر از روبرت لواندوفسکی به خود اختصاص دهد.

همچنین مطالعه کنید:

شماره ۱۷۷۴ روزنامه کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *